Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
FAVORI в Одесі відгуки
Emi78 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
FAVORI в Одесі відгуки
 


Вітаю всіх! Я хочу дізнатися, чи є тут хтось, хто вже відвідував салон Феворі? Було б чудово почути ваші враження! Які послуги ви там робили і їхній результат. Чи радите відвідувати цей салон?
 
LucyК Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Нині салони краси пропонують не тільки подовження, забарвлення, випрямлення, стрижку й укладку волосся, а й нарощування нігтів, акрилові нігті, манікюр, педикюр і фарбування нігтів. Я ось віднедавна зрозуміла, що волоссям треба опікуватися і довіряти його тільки професіоналам. Було таке, що кілька разів мені зіпсували моє волосся, тоді я ходила туди, де дешевше. Рік тому я зробила для себе відкриття і знайшла салон FAVORI і за рік я впевнилася, що в цьому салоні працюють тільки професіонали.
 
Рената4520 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Тут працюють сертифіковані майстри з величезним досвідом, якщо хочете якось змінити зачіску, то краще звернутися в FAVORI, вони якраз-таки привели моє волосся в пристойний вигляд.
 
Isla Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж відвідую салон FAVORI, завжди уважні співробітники, гарне обслуговування, але найбільше радує результат! Майстри взагалі розумнички!!!Дуже рада своєму вибору і всім раджу!
 
Renata222 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, дійсно, салон краси FAVORI вразив мене своїм професіоналізмом! Стрижка, манікюр, педикюр - усе було зроблено на найвищому рівні. Я залишилася задоволена кожною послугою і без сумніву рекомендую!
 
MiaДана Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Ніколи не думала, що такі ідеальні результати можливі! Догляд за шкірою, стрижка, оформлення брів - все було виконано з максимальною ретельністю і увагою до деталей. Цей салон став моїм особистим фаворитом, який я рекомендую всім своїм знайомим.
 
Amelia_Ava Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій перший похід у цей салон краси був воістину чарівним! Професійні фахівці створили унікальний стиль, який підкреслив мою природну красу. Я без вагань рекомендую цей салон усім, хто шукає ідеальне поєднання якості та комфорту.
 
JessicaКУЛ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний сервіс, приємна атмосфера і, звичайно ж, чудові результати. Я залишилася в захваті від свого оновленого образу і з упевненістю рекомендую Фаворі всім своїм друзям і знайомим.
 
Logan Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
У цьому салоні краси працюють справжні майстри своєї справи! Стрижка, фарбування, макіяж - усі процедури перевершили мої очікування. Я залишилася задоволена кожною послугою і вже почала рекомендувати цей салон своїм близьким і колегам.
 
Riley78 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Після відвідин цього салону краси я почуваюся справжньою красунею! Догляд за волоссям, макіяж, манікюр - усі процедури були виконані на найвищому рівні.
 
75Lewis Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу відвідати салон Феворі, можете залишити координати.
 
MiaДана Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон салону 0965172928, розташований він на Великій Арнаутській 1, записуйтеся, впевнена, ви не пошкодуєте.
 
EthanNo Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Професійні майстри, затишна атмосфера і, звичайно ж, приголомшливі результати. Я залишилася в захваті від своїх відвідин і без вагань рекомендую цей салон усім, хто хоче по-справжньому розслабитися і побалувати себе якісними процедурами догляду.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: