Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки FAVORI в Одесі
Iris Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки FAVORI в Одесі
 


Доброго дня, дорогі форумчани! Хочу дізнатися вашу думку про салон FAVORI в Одесі. Хтось із вас уже звертався до них? Поділіться своїми враженнями про проведені процедури і загальне враження від салону, будь ласка.
 
Anastasia_15 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно відвідала салон Фаворі для фарбування волосся, і можу сказати, що залишилася дуже задоволена результатом. Майстри працюють професійно, а атмосфера в салоні приємна і затишна. Безумовно рекомендую!
 
Batty Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені робили відновлення контурів овалу обличчя за допомогою маски GEN_X_SKIN від ERICSON LABORATOIRE в салоні Фаворі, і результат мене вразив! Шкіра стала гладкою і пружною, як у немовляти. Дуже рекомендую цю процедуру!
 
WendyН Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена манікюром, який мені зробили в салоні Фаворі. Майстри дуже уважні та професійні. Результат перевершив мої очікування!
 
Gwen1991 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідала салон Фаворі для процедури "Detox System від Philip Martin's", і можу сказати, що це було просто диво для мого волосся! Воно стало неймовірно м'яким і блискучим. Дуже задоволена!
 
13Debra Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Часто роблю масаж обличчя в салоні Фаворі, і хочу зазначити, що це справді допомагає підтримувати шкіру у відмінному стані. Дуже рекомендую всім, хто хоче зберегти молодість і красу шкіри!
 
GillJessica Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вже давно є клієнткою салону Фаворі і завжди залишаюся задоволена якістю їхніх послуг. Майстри тут справжні професіонали, а атмосфера салону дуже приємна і розслаблююча.
 
Jodie Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підтвердити, що послуги салону Фаворі дійсно на найвищому рівні. Мені завжди роблять гарну стрижку і догляд за волоссям, і результат мене завжди радує.
 
55Jocelyn Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я часто відвідую салон Фаворі і завжди залишаюся задоволена результатом. Процедури тут не тільки приємні, а й справді ефективні. Рекомендую всім!
 
20Маріка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в салон Фаворі?
 
13Debra Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Салон Феворі розташований на Великій Арнаутській 1, телефон для запису -0965172928.
 
JulietКруз Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до салону Фаворі після прочитання відгуків на цьому форумі і залишилася задоволена! Тепер буду звертатися тільки в цей салон.
 
Iris Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за чудові відгуки! Обов'язково спробую послуги салону Фаворі найближчим часом.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: