Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки Фаворі в Одесі
Дженні Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки Фаворі в Одесі
 


Дівчата, хто звертався до салону Феворі, якими відгуками можете поділитися про цей салон? Хто процедури у них проводив і яке у вас залишилося враження?
 
Джуді Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була в захваті від мого візиту в салон FAVORI! Майстри там просто чарівники - моя стрижка і фарбування виглядають просто приголомшливо!
 
Феня Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була процедура манікюру з покриттям гель-лаком, і я просто в захваті від результату! Мої нігті мають настільки гарний вигляд, що я не можу перестати на них дивитися.
 
Зарія Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила у них процедуру нарощування вій, і результат мене приємно здивував! Вії виглядають природно, але при цьому дуже ефектно.
 
Коллі Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені дуже сподобався масаж обличчя, який я робила в салоні. Після нього шкіра стала більш пружною і свіжою, а я почувалася просто божественно!
 
дила Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила у них процедуру бразильського кератинового випрямлення волосся, і результат перевершив усі мої очікування! Тепер моє волосся сяє здоров'ям і блиском.
 
Саїда Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
У них чудові послуги з макіяжу. Майстри працюють професійно і враховують усі побажання клієнта, створюючи ідеальний образ для будь-якого випадку.
 
Ярослава Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я була приємно здивована якістю догляду за нігтями в салоні FAVORI. Майстер працювала дуже акуратно, і мої нігті виглядають просто шикарно!
 
Леся1998 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися в цей салон?
 
Коллі Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 105
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон салону 0965172928, і він знаходиться на вулиці Велика Арнаутська 1. Просто зателефонуйте і запишіться на зручний для вас час!
 
Богдана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за рекомендації на цьому форумі! Я звернулася до салону FAVORI і залишилася задоволена кожною процедурою, яку в них робила. Реально професійний сервіс!
 
Таїсія Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також вирішила спробувати цей салон після читання відгуків тут, і можу сказати, що вони не брешуть - якість на висоті!
 
Єлизавета Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені подобається, як уважно до деталей ставляться майстри в салоні FAVORI. Вони завжди слухають ваші побажання і намагаються зробити все можливе, щоб ви залишилися задоволені.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: