Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Відгуки салон FAVORI Одеса
Мартаа Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 177
Репутація: 0
Статус: Offline
Відгуки салон FAVORI Одеса
 


Дівчата, хто звертався в салон Феворі, якими відгуками можете поділитися про цей салон?
 
Мімоса Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала салон FAVORI кілька разів для фарбування волосся та стрижки. Можу сказати, що майстри там дійсно професіонали, результат завжди відповідав моїм очікуванням.
 
Мері Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене чудовий досвід із FAVORI! Я робила манікюр і педикюр, а також епіляцію. Обслуговування на вищому рівні, чистота і порядок у салоні завжди на рівні.
 
неля Повідомлення # 4
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 161
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала FAVORI для масажу тіла і процедур з догляду за шкірою обличчя. Ефект був приголомшливий! Розслаблююча атмосфера і досвідчені фахівці.
 
Офелія Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Маю досвід відвідування салону FAVORI для нарощування вій. Результат просто вразив мене! Вії виглядають природно і тримаються довго.
 
рита Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила укладку в салоні FAVORI, і я в захваті від результату! Майстри знають, що роблять, і враховують побажання клієнта.
 
Симонна Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволена процедурою бразильського кератинового випрямлення в FAVORI. Волосся стало гладким і блискучим, ефект тримається довго.
 
стева Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Відвідувала салон FAVORI для процедур манікюру і педикюру з гелевим покриттям. Результат завжди ідеальний, а гель-лак тримається довго без сколів.
 
Хриса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відвідувала салон FAVORI для укладки на особливий випадок, і можу сказати, що результат перевершив мої очікування. Волосся тримало форму весь день!
 
Чара Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Після прочитання вашого відгуку, я дійсно зацікавилася салоном FAVORI. Як я можу записатися на процедури? І де саме він розташований?
 
Офелія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний телефон салону FAVORI - 0965172928. Він розташований на Великій Арнаутській, 1. Сподіваюся, вам вдасться записатися на зручний час!
 
Мура Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Після прочитання відгуків тут, я теж відвідала салон FAVORI, і можу сказати, що це було одне з найкращих моїх рішень! Рекомендую всім!
 
Ка20 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за відгуки про салон FAVORI! Я теж звернулася до них і залишилася задоволена якістю послуг. Обов'язково порекомендую друзям!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: