Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Найкращий пластичний хірург Одеси
ГалинаД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий пластичний хірург Одеси


Хочу змінити форму грудей. Усе життя мріяла. Порадьте, будь ласка, до якого пластичного хірурга можна звернутися.
 
ГалкаХ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила ліпосакцію у Руслана Григоровича, і результат просто приголомшливий! Він не тільки чудовий хірург, а й чудова людина, яка підтримує своїх пацієнтів на всіх етапах. Процедура пройшла безболісно, а відновлення виявилося швидким і комфортним. Дуже задоволена своєю новою фігурою!
 
ФедяР Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я свого часу прийняв рішення звернутися до Леніка Р.Г. Він дуже талановитий пластичний хірург.
 
ЮлькаХ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович Ленік - найкращий фахівець у своїй галузі. Після мамопластики у нього я нарешті знайшла ту форму грудей, про яку мріяла. Він уважно підійшов до моїх побажань і зробив все на найвищому рівні. Тепер я із задоволенням дивлюся на себе в дзеркало і дякую лікарю за його майстерність!
 
ДарьяШ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Проводила ліпосакцію у доктора Леніка, і хочу відзначити його високу кваліфікацію і дбайливе ставлення до пацієнтів. Операція пройшла без ускладнень, а результат просто приголомшливий. Тепер у мене струнка і підтягнута фігура. Рекомендую всім, хто хоче поліпшити свою зовнішність!
 
КостяХ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже задоволений роботою Руслана Григоровича з мамопластики у моєї дружини. Він врахував усі побажання і зробив усе можливе, щоб результат був ідеальним.
 
АлкаГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Проводила ліпосакцію у доктора Леніка, і хочу відзначити його високу кваліфікацію і дбайливе ставлення до пацієнтів. Операція пройшла без ускладнень, а результат просто приголомшливий. Тепер у мене струнка і підтягнута фігура. Рекомендую всім, хто хоче поліпшити свою зовнішність!
 
ЕдаГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович провів мені ліпосакцію, і це було найкраще рішення в моєму житті. Він докладно пояснив усі етапи процедури і забезпечив комфортні умови під час і після операції. Тепер я маю чудовий вигляд і почуваюся впевнено.
 
РусланФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Робив операцію моїй дружині. Прекрасно провів операцію. Я залишився дуже задоволений роботою Руслана Григоровича. Згоден з коментарями вище, він точно найкращий пластичний хірург нашого міста.
 
ВітяН Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де працює Ленік Руслан, будь ласка. Хочу звернутися по допомогу.
 
ГалинаД Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім величезне за зворотний зв'язок! Тепер дуже хочу дізнатися, де працює Ленік Р.Г. і його номер телефону.
 
АлкаГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
ГалинаД, ВітяН, Ленік Р. Г. - пластичний хірург, працює в на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: