Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Найкращий пластичний хірург Одеса
ЛуїзаФ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий пластичний хірург Одеса


Дуже хочу відкоригувати свою фігуру. Потрібен хороший пластичний хірург. Може ви знаєте такого? Напишіть.
 
ПетькаВ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина зверталася до Леніка Руслана. Відмінний пластичний хірург. Зробив їй реконструкцію молочної залози. Операція пройшла успішно. Результат просто чудовий. Рекомендуємо звертатися до нього.
 
ОльгаД Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Леніку Руслану Григоровичу вдячна за прекрасну ліпосакцію. З першої консультації я відчула, що перебуваю в руках справжнього професіонала. Операція пройшла успішно, і я тепер маю набагато кращий вигляд і почуваюся набагато краще.
 
МаняД Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишилася дуже задоволена результатом роботи Леніка Руслана. Найкращий пластичний хірург. Мені робив ліпосакцію сідниць. Зробив усе просто на відмінно. Рекомендую.
 
АкимА Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Р.Г.відмінний пластичний хірург. Мені він проводив операцію з ліпосакції. Дуже талановитий пластичний хірург. Рекомендую звертатися до нього.
 
ЗінкаЛ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Обрала Руслана Григоровича для мамопластики і жодного разу не пошкодувала. Його професіоналізм і турбота про пацієнтів - на найвищому рівні. Операція пройшла успішно, і я повністю задоволена результатом. Дякую лікарю за його майстерність і за те, що допоміг мені знову полюбити своє тіло!
 
ВеронікаЕ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишилася шалено задоволена результатом роботи Леніка Р.Г. Це дуже хороший пластичний хірург. Проводив мені ліпофілінг грудей. Усе пройшло чудово.
 
ЛевикЗ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшов ліпосакцію у Руслана Григоровича Леніка і результат перевершив усі мої очікування. Лікар дуже уважний, детально пояснив усі етапи процедури і був на зв'язку протягом усього реабілітаційного періоду.
 
ДашкаВ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Р.Г. я проводила вторинне ендопротезування. Заміну імплатантів. Найкращий пластичний хірург. Відмінно провів операцію. Залишилася дуже задоволена результатом роботи.
 
МішкаЖ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зробити дружині подарунок. Вона давно мріяла провести підтяжку шкіри обличчя. Напишіть, будь ласка, де працює Ленік Р.Г. Заздалегідь дякую. І якщо є, напишіть номер телефону лікаря.
 
ЛуїзаФ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть будь ласка, де працює Ленік Р.Г. Дуже хочу потрапити до нього на прийом. Може в кого-небудь є номер телефону лікаря, напишіть. Усім велике спасибі.
 
ЛевикЗ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: