Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Хороший пластичний хірург Одеса
МілкаБ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Хороший пластичний хірург Одеса


Хочу змінити свою зовнішність. Потрібен обізнаний і хороший пластичний хірург. Якщо ви знаєте такого, то напишіть будь ласка. Дякую, чекаю.
 
ГолдаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих роздумів і порад із подругами, вибрала Леніка Руслана Григоровича для мамопластики. Його уважне ставлення і професіоналізм вселили мені довіру з перших хвилин. Операція пройшла без ускладнень, і я дуже задоволена результатом. Груди мають природний і красивий вигляд.
 
ГенаД Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина проводила підтяжку грудей у Леніка Р.Г. Найкращий фахівець, чудовий пластичний хірург. Дуже добре провів операцію. Результат просто чудовий. Рекомендую.
 
ЛеонідаЛ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих роздумів і порад із подругами, вибрала Леніка Руслана Григоровича для мамопластики. Його уважне ставлення і професіоналізм вселили мені довіру з перших хвилин. Операція пройшла без ускладнень, і я дуже задоволена результатом. Груди мають природний і красивий вигляд.
 
АмінаЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 75
Репутація: 0
Статус: Offline
Довго шукала хорошого пластичного хірурга для мамопластики і не пошкодувала, що обрала Руслана Григоровича. Його професіоналізм і увага до деталей вразили мене. Операція пройшла успішно, і я тепер насолоджуюся прекрасним результатом.
 
ГошаФ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині Ленік Р.Г. проводив мамопластику. Прекрасно провів операцію. Величезна подяка йому за талант хірурга.
 
ЛізкаВ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович Ленік провів мені ліпосакцію, і я безмежно вдячна йому за це. Його професійний підхід і уважне ставлення до кожного пацієнта роблять його унікальним фахівцем. Реабілітація пройшла швидко і безболісно, а результатом я просто захоплена. Рекомендую всім, хто шукає кваліфікованого пластичного хірурга!
 
МаріяО Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Величезне спасибі Леніку Руслану Григоровичу за мамопластику! Його увага до моїх побажань і професіоналізм зробили свою справу. Операція пройшла на найвищому рівні, і я дуже задоволена результатом. Груди тепер мають такий вигляд, як я мріяла. Дякую за мою нову зовнішність і впевненість у собі!
 
АндрейН Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть, будь ласка, де саме працює Ленік Р.Г. І якщо є, то і номер телефону лікаря. Дуже хочу повести дружину на консультацію, вона давно мріяла. Дякую, дуже чекаю.
 
ЄгорЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вам раджу звернутися до Леніка Р.Г. Це найкращий пластичний хірург. Проводив дружині ліпосакцію боків і сідниць. Результат просто неймовірний.
 
МілкаБ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі всім, що підказали до кого потрібно звернутися. Тепер я знаю, що мені потрібен Ленік Р.Г. Попрошу вас написати номер телефону лікаря й адресу, де працює.
 
ЄгорЛ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.  Телефонуйте.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: