Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пластичні хірурги Одеси відгуки
НікаЗ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичні хірурги Одеси відгуки


Здраствуйте, хочу зробити підтяжку шкіри живота. Шукаю хорошого пластичного хірурга. Порадьте, будь ласка, до кого можна звернутися.
 
ОляД Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила підтяжку живота у Леніка Руслана. Залишилася дуже задоволена результатом роботи. Все пройшло досить швидко і безболісно. Відмінний пластичний хірург.
 
МихаГ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Ленік зробив моїй дружині ліпосакцію, і результат перевершив усі мої очікування. Він допоміг їй знайти нову фігуру і впевненість у собі.
 
ГалаЖ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - справжній майстер своєї справи! Його професіоналізм і увага до деталей зробили мою абдомінопластику успішною, і результат перевершив всі очікування. Я дуже вдячна за його роботу і підтримку на кожному етапі.
 
ЛюбкаВ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Після мамопластики, проведеної лікарем Русланом Григоровичем, я почуваюся абсолютно щасливою і впевненою в собі. Він прекрасно зрозумів мої побажання і зробив усе можливе, щоб результат мав природний і гармонійний вигляд.
 
НікаЖ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Ліпосакція, яку виконав доктор Руслан Григорович, змінила моє життя. Він допоміг мені позбутися проблемних зон, з якими я довго боролася. Тепер моє тіло виглядає підтягнутим і красивим.
 
ТаяЛ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже задоволена результатами абдомінопластики у доктора Леніка. Його професіоналізм і увага до деталей допомогли мені повернути впевненість у собі. Рекомендую його всім, хто шукає кваліфікованого хірурга.
 
ВітяО Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина робила підтяжку живота у Леника Р.Г.. Результат, чесно скажу, навіть несподіваний. Дружина моя помолодшала на років десять. Я вам рекомендую звернутися до Леніка Р.Г. Це найкращий пластичний хірург.
 
ІраФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя мамопластика з доктором Русланом Григоровичем пройшла чудово. Він приділив увагу всім моїм побажанням і створив груди, про які я завжди мріяла.
 
ІванФ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, в якій клініці працює Ленік Руслан Григорович. Потрібна його консультація, як найкращого пластичного хірурга. Якщо є, то вкажіть номер телефону. Дякую.
 
НікаЗ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім висловлюю свою вдячність. Звичайно хочу звернутися до Леніка Р.Г. Дуже прошу вас, написати номер телефону. Дякую заздалегідь.
 
ГалаЖ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.  Звертайтеся.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: