Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пластичний хірург Одеса
ЗізаЛ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Одеса


Здраствуйте, підкажіть хорошого практикуючого хірурга для проведення ліпосакції.
 
ПолінкаГ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Ліпосакція у доктора Руслана Григоровича перевершила всі мої очікування. Він зробив диво з моєю фігурою, і тепер я знову почуваюся впевнено. Його професіоналізм і турбота про пацієнтів дійсно вражають!
 
ГришаЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Після абдомінопластики, виконаної лікарем Русланом Григоровичем, моя дружина має просто чудовий вигляд! Її фігура стала набагато стрункішою, і вона набула нової впевненості в собі. Ми дуже задоволені результатом і вдячні лікарю за його працю.
 
МаняГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Абдомінопластика з доктором Русланом Григоровичем змінила моє життя. Він повернув мені струнку талію і впевненість у собі. Дуже вдячна за його талант і уважне ставлення до пацієнтів!
 
МаксГ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович провів операцію мамопластики моїй дружині, і результат був просто приголомшливим. Вона почувається більш жіночною і привабливою, а я не можу натішитися її щастям.
 
ДинаР Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович провів мамопластику з приголомшливим результатом. Його увага до деталей і професіоналізм допомогли мені знайти груди моєї мрії.
 
НазарЛ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарю Руслану Григоровичу моя дружина пройшла ліпосакцію і тепер має просто чудовий вигляд! Його увага до деталей і професіоналізм заслуговують найвищих похвал. Ми дуже вдячні за його роботу!
 
СвєткаЖ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я звернулася до лікаря Руслана Григоровича для ліпосакції і була приємно здивована результатом. Він видалив усі проблемні зони і надав моєму тілу ідеальних контурів.
 
ЕллаХ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя абдомінопластика у лікаря Руслана Григоровича пройшла ідеально. Він не тільки усунув усі недоліки, а й допоміг мені знайти нове відчуття впевненості.
 
БодяГ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, напишіть номер телефону лікаря, або адресу де працює Ленік Руслан Григорович. Дякую.
 
ЗізаЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім велике. Звичайно із задоволенням звернуся до Леніка Руслана. Дуже прошу вас написати, де працює лікар і номер телефону. Дякую. Чекаю.
 
МаняГ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік Р.Г. приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: