Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пластичний хірург Одеса Таїрове
ЛараХ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Одеса Таїрове


Хочу змінити свою зовнішність. Давно мрію. Потрібен обізнаний пластичний хірург. Якщо ви знаєте до кого можна звернутися. Напишіть.
 
НінаЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені допоміг змінитися в кращий бік Ленік Руслан Григорович. Це найкращий пластичний хірург. Залишилася дуже задоволена результатом роботи. Рекомендую.
 
Федька Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович провів мамопластику моїй дружині на найвищому рівні. Він врахував усі мої побажання і зробив операцію бездоганно.
 
МаринаД Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція з абдомінопластики з доктором Русланом Григоровичем була найкращим рішенням у моєму житті. Він допоміг мені позбутися зайвої шкіри після схуднення, і тепер я маю набагато молодший і стрункіший вигляд.
 
Жорка Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - майстер своєї справи! Він провів мамопластику моїй жінці з такою увагою до деталей, що результат має абсолютно природний вигляд.
 
ЛюдаА Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Я довго думала про ліпосакцію, і вибір лікаря Руслана Григоровича виявився правильним. Він зробив мою талію ідеально стрункою, а процес відновлення пройшов легко завдяки його рекомендаціям.
 
ЛідаФ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Після абдомінопластики, виконаної лікарем Леніком, я знову можу носити обтислі сукні й почуватися впевнено. Він повернув мені віру в себе і зробив це з такою майстерністю і турботою.
 
ДаринаЛ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Ліпосакція у лікаря Леніка Руслана Григоровича пройшла чудово. Він допоміг мені позбутися жирових відкладень у проблемних зонах, і тепер я почуваюся чудово у своєму тілі.
 
ЛюбаГ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція з абдомінопластики, проведена лікарем Русланом Григоровичем, була ідеальною. Він не тільки прибрав зайву шкіру і жир, а й зробив мій живіт красивим і підтягнутим. Я дуже задоволена результатом і рекомендую його всім!
 
Шурка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зробити дружині подарунок. Вона давно мріє збільшити собі груди. Хочу щоб дружина пішла саме до Леніка Руслана. Вас прошу, напишіть номер телефону лікаря. Дякую.
 
ЛараХ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім. Дуже хочу потрапити на прийом до Леніка Руслана. Одразу прошу вас написати мені всі дані лікаря, включно з обов'язково номером телефону.
 
НінаЛ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: