Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пластичний хірург Одеса Черемушки
Ірка Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Одеса Черемушки


Давно мрію зменшити собі груди. Хочу звернутися до найкращого пластичного хірурга. Якщо ви знаєте такого фахівця, то напишіть, будь ласка, про нього.
 
Вітька Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина робила собі мамопластику в Леніка Р.Г. чудовий пластичний хірург. Прекрасно зробив операцію. Усе пройшло без проблем, на найвищому рівні. Рекомендую.
 
ЛадаК Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - це справжній професіонал своєї справи! Операція мамопластики, яку він провів, змінила моє життя. Тепер я знову почуваюся прекрасно і впевнено.
 
Борька Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція абдомінопластики, проведена доктором Русланом Григоровичем, стала для нашої сім'ї справжнім поворотним моментом. Моя дружина почувається більш впевнено і щасливо, а я не перестаю захоплюватися її новою фігурою. Дякую лікарю за його професіоналізм і турботу.
 
РитаЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Найкращий пластичний хірург це Ленік Р.Г. Мені проводив ендопротезування грудей. Результат просто приголомшливий. Тепер мене все влаштовує в моїй зовнішності.
 
КатяЗ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проводила у Леніка Р.Г. реконструкцію молочної залози. Операцію зробив на відмінно. Результат просто казковий. Величезна подяка йому за мрію. Рекомендую звертатися до цього фахівця.
 
ЛарисаГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Ленік Руслан робив ліпосакцію боків і стегон. Чудово провів операцію. Усе пройшло чудово. Результат просто чудовий. Найкращий пластичний хірург. Рекомендую.
 
ЛізаБ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович зробив для мене абдомінопластику, і результат просто приголомшливий! Мій живіт став плоским і підтягнутим, я нарешті почуваюся впевнено в будь-якому вбранні.
 
ХристинаЯ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Мамопластика, проведена лікарем Русланом Григоровичем, повністю змінила моє життя. Груди мають природний і пропорційний вигляд, я дуже задоволена результатом. Він справжній професіонал!
 
Гришка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, де приймає Руслан Ленік, хочу до нього звернутися.
 
Ірка Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Після ліпосакції, проведеної доктором Леніком, я почуваюся як нова людина. Він видалив усі проблемні зони, і тепер я можу насолоджуватися стрункою фігурою. Величезне спасибі за ваше терпіння і професіоналізм!
 
Вітька Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976. Телефонуйте.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: