Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Підкажіть хорошого пластичного хірурга в Одесі
ДарьяШ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть хорошого пластичного хірурга в Одесі


Мені рекомендують звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Що ви можете сказати про цього пластичного хірурга?
 
Іван3 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція ліпосакції, проведена лікарем Русланом Григоровичем Леніком, стала справжнім проривом для моєї дружини! Її фігура стала стрункою і підтягнутою, і я вдячний лікарю за його талант і увагу до деталей. Рекомендую його всім!
 
СараІ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я залишилася дуже задоволена результатом роботи Леніка Р.Г. Відмінно зробив мені операцію зі зменшення розміру грудей. Рекомендую.
 
Міша5 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина робила операцію у Леніка Руслана Григоровича. Чудовий пластичний хірург. Робить чудеса.
 
АняФ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Так це правда, що Ленік Р.Г. чудовий пластичний хірург. Мені просто чудово зробив операцію з реконструкції молочної залози. Сміливо можете звертатися до Руслана Григоровича.
 
Тима6 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки Леніку Руслану Григоровичу, моя дружина зробила операцію мамопластики, і я захоплений результатом! Вона має природний і привабливий вигляд, і я не перестаю захоплюватися її новим образом.
 
НінаТ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила підтяжку грудей у Леніка Руслана. Сміливо можу вам порекомендувати цього чудового фахівця. Результат просто шикарний.
 
СемаУ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - це справжній фахівець своєї справи! Моя дружина пройшла у нього операцію абдомінопластики, і результат просто вразив нас обох. Він створив ідеальні пропорції.
 
ЛенаС Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила ліпосакцію стегон і живота у Леніка Руслана. Операція пройшла на найвищому рівні. Рекомендую.
 
ФімаС Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина пройшла операцію ліпосакції у доктора Руслана Григоровича, і я в захваті від результату! Його майстерність і увага до деталей заслуговують найвищих похвал. Вона має просто приголомшливий вигляд, і я вдячний лікарю за його роботу.
 
ВітяЮ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина давно хоче знайти хорошого пластичного хірурга. Будь ласка напишіть де приймає Ленік Р.Г.
 
ДарьяШ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую. Звичайно звернуся до Леніка Р.Г. Напишіть мені, будь ласка, всі дані лікаря.
 
СараІ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: