Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Порекомендуйте дорослого пластичного хірурга Одеса
ЛуїзаФ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Порекомендуйте дорослого пластичного хірурга Одеса


Я хочу дещо змінити у своїй зовнішності. Чула що хвалять пластичного хірурга Леника Руслана Григоровича. Що можете сказати про цього лікаря?
 
ЛевЖ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарю Леніці Руслану Григоровичу, моя дружина пройшла операцію мамопластики і її результати перевершили всі очікування! Не тільки її форми стали більш привабливими, але і її самооцінка піднялася на новий рівень. Ми вдячні лікарю і рекомендуємо його!
 
ТінаВ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дуже хорошої думки про професійні якості Леніка Руслана Григоровича. Мені просто чудово зробив ліпосакцію стегон. Все пройшло відмінно без будь-яких проблем.
 
ПетяМ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Так однозначно вам потрібно звернутися до Леніка Руслана. Правду люди говорять про високий професіоналізм цього пластичного хірурга. Він прекрасний фахівець.
 
ТанюшаЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Руслана проводила зменшення грудей. Залишилася дуже задоволена досягнутим результатом. Чудовий пластичний хірург. Рекомендую.
 
ВасяД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - справжній професіонал! Він провів операцію ліпосакції моїй дружині, і результат просто приголомшливий. Вона має такий натуральний і красивий вигляд, що я навіть не можу повірити, що це можливо.
 
Вікаф Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно хочу підтвердити, що Ленік Руслан відмінний пластичний хірург. Мені чудово провів ліпосакцію живота. Дуже задоволена результатом.
 
ІгорМ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина зробила абдомінопластику у лікаря Леніка Руслана Григоровича, і я просто вражений результатом! Її фігура стала такою стрункою і підтягнутою, що я просто не можу намилуватися. Дякую лікарю за його професіоналізм і турботу про пацієнтів.
 
КсюшаР Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Реконструкцію молочної залози я проводила у Леніка Руслана. Дуже добре зробив мені операцію. Правду кажуть люди про Руслана Григоровича. Це чудовий пластичний хірург.
 
КоляЮ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина робила корекцію фігури у Леніка Р.Г. Результат просто прекрасний. Цього фахівця я сміливо можу вам порекомендувати.
 
ЯнаВ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Напишіть мені, будь ласка, де приймає пластичний хірург Ленік Р.Г. Дякую.
 
ЛуїзаФ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за ваші відповіді. Бачу справді правду говорять про пластичного хірурга Леніка. Напишіть мені, будь ласка, точну адресу, де працює лікар, і номер телефону.
 
ТінаВ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: