Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Порадьте хорошого пластичного хірурга в Одесі
ЖаннаД Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Порадьте хорошого пластичного хірурга в Одесі


Дуже давно мрію змінити груди. Порекомендуйте до якого пластичного хірурга можна звернутися?
 
КорнійЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам однозначно потрібно звернутися до Леніка Руслана. Це найкращий пластичний хірург. Я сам особисто робив у нього операцію.
 
ЛюдаА Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Так дійсно Ленік Руслан найкращий пластичний хірург. Справжній талант. Мені чудово зробив підтяжку грудей.
 
КостяГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Моїй дружині проводив корекцію фігури Ленік Р.Г. Чудовий пластичний хірург. Усе зробив на найвищому рівні.
 
ДаринаЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Руслана я робила ендопротезування грудей. Залишилася дуже задоволена результатом. Рекомендую вам звертатися тільки до нього.
 
ОлегН Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
З моєї точки зору, Ленік Руслан Григорович - це не просто хірург, він справжній художник! Його робота з абдомінопластики просто чудова. Моя дружина має приголомшливий вигляд, і я безмежно вдячний лікарю за його талант і професіоналізм.
 
ЛадаК Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вважаю, що вам однозначно потрібно звернутися саме до Леніка Р.Г. Я робила в цього фахівця операцію зі зменшення грудей (редакційна маммопластика). Дуже задоволена.
 
ГлебА Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція мамопластики, проведена доктором Русланом Григоровичем, перевершила всі наші очікування. Його увага до деталей і прагнення до ідеального результату заслуговують найвищих похвал. Моя дружина щаслива, і я також щасливий бачити її такою задоволеною.
 
ЛізаЖ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу підтвердити, що Ленік Руслан найкращий і найталановитіший пластичний хірург у місті Одесі. Рекомендую.
 
ЮхимЛ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібен тільки Ленік Руслан. Це найкращий пластичний хірург. Краще ви не знайдете пластичного хірурга.
 
ГлашаК Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть де приймає Ленік Руслан. Дуже хочу потрапити до нього на консультацію. Напишіть, будь ласка. Чекаю.
 
ЖаннаД Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім велике спасибі за ваші відповіді. Із задоволенням звернуся до Леніка Р.Г. Напишіть мені, будь ласка, всі координати лікаря. Дякую.
 
ЛюдаА Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: