Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як знайти хорошого пластичного хірурга
АртурК Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого пластичного хірурга


 Добрий день! Форумчани, підкажіть до якого пластичного хірурга мені краще звернутися. дуже потребую вашої поради.
 
ВітяО Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Це найкращий пластичний хірург.  Дуже задоволений лікарем.
 
МихаГ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Ленік Руслан - це професіонал вищого класу. Моя дружина робила в нього мамопластику, і ми обоє в захваті від результату. Він не тільки допоміг їй досягти бажаного зовнішнього вигляду, а й приділив багато уваги її комфорту і впевненості.
 
ЮляЖ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Я зробила з Леніком Русланом Григоровичем мамопластику, і результат перевершив усі мої очікування! Він створив прекрасну форму грудей, і тепер я почуваюся справжньою красунею.
 
ЕдікЛ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина задоволена кожним аспектом операції - від передопераційної консультації до відновного періоду. Професіоналізм на найвищому рівні!
 
РегінаД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вважаю, що вам потрібно звернутися до Руслана Григоровича Леніка. Це чудовий пластичний хірург. Мені чудово зробив операцію зі збільшення грудей.
 
МоняГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Так вам однозначно потрібен тільки Ленік Руслан. Це найкращий пластичний хірург у місті. Відмінний професіонал.
 
МашкаГ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Руслана я робила вторинне ендопротезування грудей. Дуже задоволена лікарем і його роботою. Звертайтеся по допомогу до Руслана Григоровича.
 
БогданЯ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Після ліпосакції у лікаря Леніка Руслана Григоровича моя дружина немов знову народилася! Вона не тільки позбулася надлишків жиру, а й отримала море впевненості та нових відчуттів. Безумовно, рекомендую цього хірурга!
 
ГалкаХ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтяжку шкіри обличчя я робила у Леніка Руслана Григоровича. Результат просто приголомшливий. Дуже рада, що звернулася саме до цього пластичного хірурга.
 
ЄгорЛ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу записатися на консультацію до Леніка Р.Г. Хочу змінити свою зовнішність. Напишіть мені, будь ласка, номер телефону лікаря. Дякую.
 
АртурК Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за допомогу. Прошу вас написати мені всі дані лікаря. Обов'язково вкажіть номер телефону.
 
МихаГ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Бадіон Сергій Юрійович працює в МКЛ № 10 на Малиновського 61. Телефон лікаря 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: