Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Як знайти хорошого пластичного хірурга Одеса
ФедяР Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Як знайти хорошого пластичного хірурга Одеса


Потрібна операція з абдомінопластики. Мені радять звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Ви знаєте цього лікаря, можете його порадити?
 
АндрейН Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно вам радять звертатися до Леніка Р.Г. Моя дружина пройшла абдомінопластику, і результати перевершили всі очікування. Він не тільки професіонал у своїй роботі, а й справжній майстер у створенні природного і красивого зовнішнього вигляду.
 
ЗінкаЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила у Леніка Руслана Григоровича операцію зі збільшення грудей. Дуже задоволена результатом роботи.
 
ГошаФ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертайтеся до Леніка Руслана Григоровича. Це найкращий пластичний хірург. Мені чудово зробив операцію. Операція пройшла чудово без будь-яких проблем.
 
МілкаБ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую Леніку Руслану Григоровичу за операцію мамопластики, яка перевершила всі мої очікування. Його професіоналізм і увага до деталей дали мені змогу набути бажаної форми і впевненості в собі.
 
ГенаД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан - справжній професіонал своєї справи. Він провів операцію мамопластики для моєї дружини, і результати просто вразили мене. Її впевненість у собі збільшилася, і я вдячний доктору Леніку за його вміння і турботу.
 
ЛізкаВ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Ліпосакцію живота я робила у Леніка Р.Г. Все пройшло чудово. Лікар чудовий. Результат повністю позитивний. Дуже задоволена.
 
МішкаЖ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я був вражений професіоналізмом і увагою до деталей доктора Леніка Руслана. Моя дружина пройшла ліпосакцію, і результати були просто приголомшливими. Він створив природний і красивий контур, який дійсно підкреслив її природну красу.
 
КаринкаФ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Ви не знайдете кращого пластичного хірурга, ніж Ленік Р.Г. Не витрачайте час даремно. Одразу звертайтеся до Руслана Григоровича.
 
ЛевикЗ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина робила у нього абдомінопластику, і результати перевершили всі наші очікування. Він не тільки дуже талановитий хірург, а й турботлива та уважна людина.
 
ЛідкаД Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зробити ліпосакцію сідниць. Напишіть мені, будь ласка, де працює Ленік Р.Г. Дякую.
 
ФедяР Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно я звернуся до Леніка Р.Г. Усім величезне спасибі. Напишіть мені, будь ласка, всі координати лікаря.
 
ЗінкаЛ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: