Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Досвідчений пластичний хірург Одеса
КостяХ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчений пластичний хірург Одеса


Потрібна пластична операція. Мені радять звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Він хороший пластичний хірург?
 
ЛюбкаВ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя абдомінопластика з Леніком Русланом Григоровичем була просто приголомшливою! Він відновив мою фігуру після пологів так природно, що я почуваюся справжньою красунею.
 
АкимА Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки операції з ліпосакції, проведеної лікарем Русланом Григоровичем, моя дружина знайшла новий погляд на себе. Його тонке чуття і професіоналізм заслуговують найвищих похвал. Він дійсно чарівник!
 
ПолінкаГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Леніка Руслана Григоровича як видатного фахівця в галузі пластичної хірургії. Він не тільки володіє високим професіоналізмом, а й вирізняється чуйним ставленням до пацієнтів. Операція з корекції грудей принесла мені не тільки бажаний результат, а й упевненість у собі.
 
ПетькаВ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція з абдомінопластики повернула моїй дружині впевненість у собі та радість руху. Руслан Ленік дійсно вміє створювати чудеса!
 
СвєткаЖ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтяжку грудей обличчя я робила у Леніка Р.Г. Дуже задоволена роботою пластичного хірурга. Лікар просто чудовий. Найкращий фахівець.
 
Іван3 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Правильно вам радять звернутися саме до Леніка Р.Г. Він чудовий професіонал. Найкращий пластичний хірург.
 
АллаІ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Так дійсно Ленік Р. Г. чудовий пластичний хірург. Дуже обізнаний і практикуючий лікар. Мені чудово провів мамопластику.
 
МаринкаС Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила ліпосакцію стегон у Леника Руслана. Лікар дуже обізнаний. Результат дуже хороший. Рекомендую цього фахівця.
 
ОляМ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Так це правда, що говорять про Леніка Р.Г. Це справді найкращий пластичний хірург у місті. Дуже хороший і практикуючий лікар.
 
ЛевЖ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Я дуже хочу потрапити на консультацію до Леніка Р.Г.. Напишіть мені, будь ласка, номер телефону лікаря. Дякую.
 
КостяХ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за ваші відповіді. Будь ласка напишіть мені всі координати лікаря. Чекаю ваших повідомлень.
 
ЛюбкаВ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан працює на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії, особистий телефон 380951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: