Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Досвідчені пластичні хірурги Одеса
Бодя4 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчені пластичні хірурги Одеса


Здраствуйте, я в пошуку хорошого пластичного хірурга, може підкажіть до кого краще звернутися?
 
СараІ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Я знаю тільки одного хорошого пластичного хірурга. Це Ленік Руслан Григорович. Це справжній фахівець. Мені чудово зробив мамопластику.
 
ІраА Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Так, я теж робила операцію у Леніка Р.Г. Залишилася дуже задоволена результатом роботи лікаря. Рекомендую вам цього фахівця. Він найкращий.
 
ЕммаГ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж дуже задоволена професіоналізмом Леніка Руслана. Мені відмінно зробив ліпосакцію живота. Відмінний пластичний хірург.
 
ВасяД Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Спасибі, доктору Руслану Григоровичу, за його талант і вміння робити наші дружини ще красивішими. Ліпосакція, яку він провів, подарувала моїй дружині нові пропорції, і я захоплений результатом.
 
Тима6 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція мамопластики, виконана доктором Русланом Григоровичем, перевершила всі наші очікування. Я бачу, як моя дружина тепер пишається своєю фігурою, і це завдяки його таланту і турботі.
 
АняФ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Я проводила у Леніка Р.Г. підтяжку грудей. Дуже задоволена результатом. Лікар першокласний. Дуже хороший і обізнаний.
 
ТінаВ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Так і є. Всю правду вам говорять про Леніка Руслана. Це найкращий пластичний хірург. Мені чудово зробив операцію зі збільшення грудей.
 
ЖеняМ Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую лікарю Леніку Руслану Григоровичу за його талант і увагу до дрібниць. Ліпосакція, яку він провів, змінила фігуру моєї дружини, і тепер вона сяє від щастя. Ми дуже вдячні!
 
ІгорМ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина робила корекцію фігури у Леника Р.Г. Результат просто чудовий. Лікар практикуючий і обізнаний.
 
НінаТ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б дуже хотіла потрапити на консультацію до Леніка Р.Г. Будь ласка, напишіть мені телефон лікаря. Дякую.
 
Бодя4 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за допомогу. Я однозначно звернуся до Леніка Р.Г. Прошу вас написати мені всі координати лікаря. Чекаю.
 
ЕммаГ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік Р.Г. працює в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.  Телефон лікаря +380951642976. Телефонуйте та записуйтеся на прийом.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: