Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Досвідчені пластичні хірурги в Одесі
ТанюшаЛ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвідчені пластичні хірурги в Одесі


Хочу знайти досвідченого і грамотного пластичного хірурга. Потрібна операція з мамопластики. Якщо ви знаєте такого фахівця, то напишіть.
 
СемаУ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Доктор Руслан Григорович виконав мамопластику моєї дружини з такою майстерністю, що я просто вражений результатом. Її груди мають природний і привабливий вигляд, і я впевнений, що це було правильне рішення.
 
ВікторЛ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки операції з ліпосакції, проведеної лікарем Леніком Русланом Григоровичем, моя дружина відчула себе впевненішою і щасливішою. Її фігура стала більш стрункою і підтягнутою, що надає їй ще більше чарівності.
 
КоляЮ Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя дружина вирішила зробити мамопластику у Леніка Руслана Григоровича. Її груди тепер мають природний вигляд і чудово поєднуються з її фігурою.
 
ФімаС Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Рішення моєї дружини зробити абдомінопластику у Леніка Руслана Григоровича виявилося просто чудовим. Її живіт став плоским і підтягнутим, а впевненість у собі зросла в кілька разів.
 
ЛенаС Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя мамопластика з доктором Леніком Русланом Григоровичем перевершила всі мої очікування! Він створив груди моєї мрії, зберігаючи природний вигляд і відчуття.
 
Вікаф Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Р.Г. я робила ендопротезування грудей. Усе пройшло просто на відмінно. Дуже вдячна йому за повністю вдалу операцію.
 
ПашкаМ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - справжній професіонал своєї справи! Операція з ліпосакції перевершила всі наші очікування. Моя дружина почувається більш впевнено і щасливо з новою фігурою.
 
РусланФа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Та правду вам кажуть про Леніка Руслана. Це чудовий пластичний хірург. Досвідчена і талановита людина.
 
ВітяЮ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Завдяки лікарю Леніку Руслану Григоровичу моя дружина стала ще красивішою і впевненішою в собі. Операція з абдомінопластики та ліпосакції дали приголомшливий результат, за який ми безмежно вдячні. Рекомендую його всім пацієнтам!
 
Маша7 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хочу зробити підтяжку грудей у Леніка Р.Г. Напишіть, будь ласка, номер телефону лікаря. Дякую.
 
ТанюшаЛ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Однозначно я звернуся до Леніка Руслана. Усім величезне спасибі за допомогу. Напишіть усі дані лікаря.
 
ВітяЮ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Репутація: 0
Статус: Offline
Пластичний хірург Ленік Руслан Григорович працює на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.  Телефон лікаря 0951642976.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: