Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Грамотний пластичний хірург Одеса
СеваЛ Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний пластичний хірург Одеса


Мені потрібна досить складна операція з пластики. Потрібен дуже хороший пластичний хірург. Підкажіть до кого звернутися?
 
КсюшаР Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила ліпосакцію у Леника Руслана Григоровича. Лікар першокласний. Зробив чудово операцію. Рекомендую вам.
 
ЮраД Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Руслана Григоровича я робив отопластику. Отримав чудовий результат. Дуже задоволений професіоналізмом.
 
ЖенекС Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Я видаляв кісточку на нозі у Леника Р.Г. Лікар найкращий. Відмінний пластичний хірург. Операцію зробив грамотно і повністю вдало.
 
Олег3 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робив операцію з ринопластики саме у Руслана Григоровича. Дуже задоволений підсумком операції. Отримав чудовий результат. Цього лікаря сміливо можу порекомендувати.
 
ІраД Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція з абдомінопластики з доктором Русланом Григоровичем перевершила всі мої очікування! Він не тільки прибрав зайвий жир і шкіру, а й відновив контури мого тіла. Це просто диво!
 
БорисГ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Р.Г. я робив корекцію плоскостопості. Лікар чудовий. Операція пройшла успішно. Рекомендую звертатися!
 
ЯнаВ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя мамопластика з доктором Русланом Григоровичем була абсолютно безболісною і комфортною. Результат операції просто приголомшливий - природна форма і розмір грудей.
 
СашкаП Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Найграмотніший і найкращий пластичний хірург. Це Руслан Ленік. Моїй дружині першокласно зробив корекцію грудей. Вийшло все просто чудово.
 
Юра5 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Правду вам говорять про Леніка Р.Г. Це чудовий фахівець. Талановитий пластичний хірург. Він може творити справжні дива.
 
ТаняЧ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зробити пластику грудей після пологів у Леніка Р.Г. Напишіть мені, будь ласка, де приймає лікар. Дякую.
 
СеваЛ Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
І мені напишіть, будь ласка, де працює Ленік Р.Г. І вкажіть номер телефону лікаря. Усім величезне спасибі.
 
ЯнаВ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 40
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення та вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.  Контактний номер телефону: +380951642976
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: