Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Грамотний пластичний хірург в Одесі
АлексП Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Грамотний пластичний хірург в Одесі


Добрий день! Хочу зробити мамопластику після трьох пологів. Якого пластичного хірурга можете порадити?
 
ВітькаЛ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Вам потрібно звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Мені чудово зробив мамопластику. Відмінний пластичний хірург.
 
ЕдікМ Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж вважаю, що вам краще не знайти фахівця, ніж Ленік Р.Г. Він найкращий і знаючий. Мені на відмінно зробив операцію на обличчі. Дуже задоволений результатом операції.
 
ЯраС Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя абдомінопластика з доктором Русланом Григоровичем була просто приголомшливою! Він відновив мою фігуру після пологів так природно, що я почуваюся справжньою красунею.
 
Боря6 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - справжній майстер мамопластики! Він створив ідеальну форму і розмір грудей у моєї дружини, перевершивши всі мої очікування. Досвід і професіоналізм цього хірурга на вищому рівні.
 
МілаЖ Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
У Леніка Р.Г. я робила ліпосакцію живота і стегон. Даремно переживала я. Все пройшло повністю вдало і без будь-яких проблем. Лікар найкращий.
 
ГошаІ Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Всю правду вам говорять про Ленік Руслан. Це справжній лікар. Відмінний пластичний хірург.
 
ПашкаЕ Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж хочу приєднатися до розмови. І хочу сказати, що Ленік Р.Г. першокласний пластичний хірург. Моїй дружині зробив кілька операцій. Усі пройшли вдало і добре.
 
ВераС Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила корекцію фігури у Леніка Р.Г. Лікар дійсно найкращий. Підсумок операції чудовий. До цього фахівця потрібно звертатися.
 
ІгорЧ Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Після операції з абдомінопластики я знову відчула себе впевненою і привабливою. Його робота - справжнє мистецтво, спасибі за нове життя.
 
ПоляІ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу зробити у Леника Р.Г. ліпосакцію. Напишіть мені, будь ласка, номер телефону лікаря. Дякую заздалегідь.
 
АлексП Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім дякую за поради. Однозначно звернуся до Леніка Р.Г. Вас попрошу написати мені всі координати лікаря. Чекаю.
 
ЕдікМ Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний номер телефону Руслана Григоровича: +380951642976, приймає за адресами - Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення та вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: