Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції пахова грижа Одеса
Esmeralda Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції пахова грижа Одеса
 


Добрий день! У кого-небудь був досвід операції на паховій грижі в хірурга Ленік Руслан Григорович? Чи варто до нього звертатися? Дуже потрібні відгуки.
 
Балашова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Esmeralda, я робила операцію у Леніка Руслана Григоровича. Усе пройшло чудово, без ускладнень. Лікар уважний і професійний. Я задоволена!
 
Gala37 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Руслана Григоровича минулого літа. Відмінний лікар, дуже акуратний. Швидко відновилася після операції. Рекомендую!
 
ЕльзаКров Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була операція на паховій грижі в Руслана Григоровича. Він усе зробив на найвищому рівні, без наслідків. Я в захваті від його професіоналізму!
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Руслан Григорович дійсно майстер своєї справи. Операція пройшла легко, жодних проблем після не виникло.
 
Amira Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію у Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом. Лікар уважний, пояснив усі деталі перед операцією. Відновлення пройшло швидко.
 
Алія1994 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно робила операцію в Руслана Григоровича. Він справді професіонал, операція пройшла безболісно і без ускладнень. Я дуже задоволена.
 
PchelkaMaya Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович оперував мене на паховій грижі. Усе пройшло чудово, швидко відновилася. Дякую йому за професіоналізм!
 
Єрьоміна Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича? Пахова грижа вже сильно заважає, хочу швидше потрапити до фахівця.
 
Amira Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховському провулку 3 і в МКЛ № 10. Його телефон: 380951642976. Оперувалася у нього сама, і все пройшло чудово.
 
Nastua07 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя операція у Руслана Григоровича пройшла чудово. Він дійсно фахівець із золотими руками, я дуже задоволена результатом.
 
Агафонова Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Руслана Григоровича за рекомендацією і не пошкодувала. Він зробив усе на найвищому рівні, операція пройшла чудово. Вдячна йому за золоті руки.
 
Ніна22 Повідомлення # 13
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію в Руслана Григоровича. Він дійсно майстер своєї справи, операція пройшла без ускладнень, і я швидко відновилася. Раджу його всім!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: