Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція на пупковій грижі Одеса
Северина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
 
Операція на пупковій грижі Одеса
 


Вітаю! Мені потрібно зробити операцію на пупковій грижі, і рекомендують звернутися до хірурга Леніка Руслана Григоровича. Може, хтось уже робив у нього операцію? Чи варто звертатися до нього? Хочу почути ваші відгуки!
 
АнтонінаЦ Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 109
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію у Руслана Григоровича близько півроку тому. Він справжній професіонал. Операція пройшла гладко, без ускладнень. Дуже рекомендую його!
 
Єва25 Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Северина, можу тільки похвалити Руслана Григоровича. Він оперував мене три місяці тому, і все пройшло бездоганно. Дуже уважний і досвідчений лікар, я швидко відновилася. Рекомендую!
 
Arabella Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була пупкова грижа, і Руслан Григорович зробив операцію. Все пройшло чудово, без слідів і ускладнень. Дуже задоволена результатом і процесом відновлення!
 
JojiM Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую всі позитивні відгуки. Робила операцію у Руслана Григоровича на пупкову грижу півроку тому. Все пройшло ідеально, зараз почуваюся чудово. Він справжній професіонал!
 
Сніжанка Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію в Руслана Григоровича, і все пройшло чудово. Він використовує сучасні методи, і після операції не було жодних неприємних наслідків. Раджу звертатися!
 
АліNa Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікувалася у Руслана Григоровича минулого року. Операція пройшла успішно, і я швидко відновилася. Він дуже уважний і турботливий лікар. Дуже рекомендую!
 
Аніса Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович зробив мені операцію на пупкову грижу два місяці тому. Усе пройшло чудово, лікар від Бога. Рекомендую!
 
Флавія Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Здраствуйте, форумчани, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича?
 
АліNa Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Флавія, Руслан Григорович приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні, а також у МКЛ № 10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон: 380951642976.
 
Елеонора6 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж робила операцію у Руслана Григоровича. Він дійсно чудовий хірург! Все пройшло чудово, без будь-яких проблем. Дуже вдячна йому!
 
Флоренція Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий день! Робила операцію в Руслана Григоровича і можу сказати, що це лікар із золотими руками. Операція пройшла успішно, і я швидко відновилася. Дуже задоволена!
 
Харитина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую всі відгуки. Руслан Григорович робив мені операцію на пупкову грижу, і я залишилася дуже задоволена. Він чудовий хірург і людина!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: