Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції пупкова грижа Одеса
Liana Повідомлення # 1
одеський форум
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції пупкова грижа Одеса
 


Здрастуйте! Хто-небудь робив операцію на пупкову грижу в хірурга Леника Руслана Григоровича в Одесі? Хочу почути ваші відгуки, чи варто до нього звертатися? Дуже переживаю, потрібна операція.
 
Selma Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Liana, не переживайте! Я теж оперувалася у Леніка Руслана Григоровича, і залишилася дуже задоволена. Він дуже уважний і досвідчений хірург. Після операції жодних проблем не було, відновилася швидко.
 
Волошина Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підтверджую! Робила операцію у Руслана Григоровича рік тому. Дуже боялася, але все пройшло ідеально. Уже через тиждень повернулася до нормального життя. Хірург із золотими руками!
 
Гущина Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу приєднатися до всіх позитивних відгуків. Руслан Григорович робив мені операцію півроку тому. Усе пройшло чудово, жодних наслідків. Дуже уважний лікар, усім раджу!
 
nina75 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Liana, сміливо йдіть до Леніка Руслана Григоровича! Я робила у нього операцію і жодного разу не пошкодувала. Він справжній професіонал, все пройшло гладко, відновлення швидке і безболісне.
 
YTR Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую все вище сказане! Руслан Григорович дійсно майстер своєї справи. Я оперувалася у нього минулого місяця, і результат чудовий. Якщо потрібно, він приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні, і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон: +380951642976.
 
Vska25 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Леніка Руслана Григоровича рік тому. Дуже задоволена результатом. Хірург із чудовим підходом до пацієнтів, відновлення пройшло без проблем. Рекомендую!
 
Mariana1989 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підтверджую всі позитивні відгуки! Руслан Григорович робив мені операцію на пупкову грижу, і все пройшло чудово. Він дуже уважний і досвідчений лікар, після операції почуваюся чудово.
 
Айнур Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Liana, Руслан Григорович дійсно чудовий хірург! Робила в нього операцію три місяці тому, все пройшло без ускладнень. Дуже уважний і доброзичливий лікар. Рекомендую його всім.
 
МарахтанЄвгенія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім добрий день! Хочу поділитися своїм досвідом. Оперувалася у Руслана Григоровича півроку тому, і результатом дуже задоволена. Він дійсно майстер своєї справи. Золоті руки у цього хірурга!
 
ВарвараСавинська Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Леніка Руслана Григоровича кілька місяців тому. Все пройшло просто чудово, швидко відновилася. Руслан Григорович - справжній професіонал, дуже рекомендую!
 
Натусінька37 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Liana, не сумнівайтеся! Руслан Григорович зробив мені операцію на пупкову грижу, і все пройшло ідеально. Він дуже уважний і турботливий лікар. Результат чудовий, жодних ускладнень. Золоті руки!
 
Кариночка1995 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до всіх позитивних відгуків. Руслан Григорович - чудовий хірург! Оперувалася в нього рік тому, і результат просто чудовий. Дуже задоволена, що обрала його.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: