Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції на стегновій грижі Одеса
АнушкаЗе Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції на стегновій грижі Одеса
 


Здрастуйте! У мене виявили стегнову грижу, і я шукаю хорошого хірурга в Одесі. Порадили Ленік Руслана Григоровича. Хотілося б дізнатися, чи варто до нього звертатися і робити операцію? Які в кого відгуки?
 
Сніжанка_22 Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Руслана Григоровича півроку тому. Усе пройшло чудово, післяопераційний період був швидким і без ускладнень. Дуже задоволена його роботою, рекомендую!
 
Дуся Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Я оперувалася у Ленік Руслана Григоровича минулого літа. Він професіонал своєї справи, операція пройшла бездоганно, і відновлення було легким. Раджу його!
 
Генрієтта Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була операція на стегновій грижі в Руслана Григоровича близько року тому. Можу сказати тільки хороше: дуже акуратний і уважний хірург, жодних проблем після операції не було.
 
ДіанаК Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович робив мені операцію на стегновій грижі минулого року. Я залишилася дуже задоволена: жодних ускладнень, швидке відновлення, професіоналізм на найвищому рівні. Рекомендую його всім!
 
Шарлотта Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж оперувалася у Руслана Григоровича. Операція пройшла успішно, шви зажили швидко і безболісно. Чудовий лікар, золоті руки.
 
Феміда Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж була операція у Руслана Григоровича, і я дуже задоволена результатом. Він дуже уважний, і все пройшло гладко. Швидко відновилася і жодних неприємних наслідків. Раджу звертатися до нього!
 
Ялина Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Руслана Григоровича півтора року тому. Операція пройшла чудово, лікар дуже професійний і турботливий. Відновилася швидко, жодних ускладнень. Рекомендую!
 
Мілена Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені Ленік Руслан Григорович робив операцію на стегновій грижі кілька місяців тому. Дуже задоволена його роботою, все пройшло гладко і без проблем. Відмінний фахівець!
 
Стася Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 134
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Хто знає, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича? Мене вже замучила стегнова грижа, хочу до нього потрапити.
 
Анжела40 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Стася, Руслан Григорович приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні, і в МКЛ № 10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його телефон: +380951642976.
 
Луїза Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 123
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Руслана Григоровича і дуже задоволена результатом. У нього дійсно золоті руки, операція пройшла без ускладнень. Усім рекомендую!
 
Оліса Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 138
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків. Оперувалася у Руслана Григоровича, і все пройшло чудово. Швидко відновилася, жодних наслідків. У нього справді золоті руки!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: