Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція на стегновій грижі ціна Одеса
Лія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція на стегновій грижі ціна Одеса
 


Усім добрий день! У кого-небудь є досвід лікування стегнової грижі у хірурга Леоніка Руслана Григоровича? Дуже переживаю з приводу майбутньої операції і хочу почути відгуки форумчан. Чи варто до нього звертатися?
 
Нана Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені робив операцію на стегновій грижі Руслан Григорович минулого року. Все пройшло чудово, без ускладнень. Дуже уважний лікар, рекомендую!
 
Мімозаа Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Вже робила в нього операцію на стегновій грижі. Руслан Григорович - справжній професіонал. Операція пройшла гладко, відновлення було швидким і безболісним.
 
Психея Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був складний випадок, але Руслан Григорович впорався на відмінно. Операція пройшла без ускладнень, і я швидко повернулася до нормального життя. Рекомендую.
 
Мелісса Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Руслана Григоровича два місяці тому. Все пройшло професійно, швидко відновилася. Дуже рекомендую, у нього золоті руки!
 
Раймондаа Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені робив операцію Леонік Руслан Григорович минулого року. Дуже переживала, але все пройшло ідеально.
 
Зорька Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - справжній професіонал. Робила у нього операцію на стегновій грижі, і все пройшло чудово. Відновилася без ускладнень.
 
Аврелія Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу залишити відгук про Руслана Григоровича. Оперувалася у нього півроку тому. Все пройшло чудово, жодних ускладнень. Дуже рада, що обрала саме його.
 
Дея Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію?
 
Гайя Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Особистий телефон: +380951642976.
 
Алевтина Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до позитивних відгуків. Робила у Руслана Григоровича операцію на стегновій грижі. Золоті руки, все пройшло на найвищому рівні. Відновилася швидко.
 
Аніса Повідомлення # 12
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 130
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію у Леоніка Руслана Григоровича. Чудовий лікар, все пройшло гладко, швидко відновилася. Дуже вдячна йому за його професіоналізм.
 
Іриза Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую всіх попередніх ораторів. Робила операцію у Леоніка Руслана Григоровича. Лікар із золотими руками, все пройшло бездоганно. Дуже задоволена результатом.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: