Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція стегнова грижа в Одесі
Акіна Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція стегнова грижа в Одесі
 


Здрастуйте, форумчани! У мене має бути операція з приводу стегнової грижі. Почула багато хорошого про хірурга Леніка Руслана Григоровича. Хто-небудь оперувався у нього? Чи варто до нього звертатися? Дуже хочу почути ваші відгуки та враження.
 
Кіма Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію у Руслана Григоровича минулого літа. Все пройшло чудово, жодних ускладнень не було. Він дійсно професіонал своєї справи. Я залишилася дуже задоволена, рекомендую!
 
Азіза Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую. Руслан Григорович - чудовий хірург. Мені видаляли стегнову грижу в лютому цього року. Операція пройшла бездоганно, і я швидко відновилася. Дуже рекомендую!
 
Гуля Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Руслана Григоровича рік тому. Все пройшло ідеально, жодних проблем після операції. Він дуже уважний і професійний лікар. Не пошкодуєте, якщо виберете його!
 
Джулі Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом. Оперувалася у Ленік Руслана Григоровича минулого року. Операція пройшла успішно, болю більше немає, і відновлення було швидким. Дуже задоволена його роботою.
 
Доля Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж робила операцію у Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом. Він справжній професіонал, операція пройшла гладко, і я швидко повернулася до звичайного життя. Рекомендую!
 
Келен Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - чудовий хірург! Операцію на стегновій грижі робила у нього півроку тому. Все пройшло чудово, без ускладнень. Дуже вдячна йому за професіоналізм і турботу.
 
Георгіна Повідомлення # 8
одеський форум
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 144
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Ленік Руслана Григоровича минулого місяця. Уже почуваюся чудово. Відмінний лікар, знає свою справу на всі 100%. Можу тільки порекомендувати!
 
Беніта Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж була операція з приводу стегнової грижі у Руслана Григоровича. Все пройшло чудово, післяопераційний період був дуже комфортним. Вважаю його одним із найкращих хірургів в Одесі.
 
Архелія Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію у Руслана Григоровича і дуже задоволена. Минуло вже понад рік, і жодних проблем не виникло. Раджу звертатися до нього, він дійсно майстер своєї справи.
 
Афігея Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Хто знає, як до нього записатися на консультацію?
 
Доля Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок, будинок 3, у першому хірургічному відділенні та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Можеш зателефонувати йому на особистий телефон: +380951642976.
 
Божена Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж був досвід операції у Ленік Руслана Григоровича. Все пройшло чудово, результатом дуже задоволена. Чудовий лікар із золотими руками. Рекомендую!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: