Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція пахова грижа Одеса
mimo Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція пахова грижа Одеса
 


Добрий день! Зіткнулася з необхідністю проведення операції з видалення пахової грижі. Хотілося б почути відгуки та рекомендації щодо вибору хірурга в Одесі. Важливі професіоналізм, досвід і позитивні результати операцій.
 
Malenkaya Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
mimo, розумію ваше занепокоєння. Я також у пошуку хірурга для аналогічної операції. На жаль, поки не вдалося знайти фахівця, який би вселив упевненість в успішному результаті.
 
leonikon Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, можу поділитися своїм досвідом. Нещодавно пройшла операцію з видалення пахової грижі у Леника Руслана Григоровича. Дуже задоволена результатом! Операція пройшла без ускладнень, відновлення швидке. Руслан Григорович - уважний і компетентний фахівець.
 
Mini_Cherry Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую рекомендації! Ленік Руслан Григорович - хірург від Бога. У мене була складна пахова грижа, і він блискуче впорався з операцією. Уже через кілька днів після операції повернулася до звичного життя.
 
Sandra20 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, не сумнівайтеся, звертайтеся до Руслана Григоровича! У нього величезний досвід і золоті руки. Він не тільки прекрасний хірург, а й дуже чуйна людина, яка завжди підтримає і заспокоїть.
 
romantic_girl Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
Пахова грижа турбувала мене довгий час. Звернулася до Руслана Григоровича за рекомендацією і жодного разу не пошкодувала. Операція пройшла легко, реабілітація безболісна. Дуже вдячна лікарю за його професіоналізм і турботу.
 
АкіраКА Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків! Руслан Григорович - справжній професіонал своєї справи. Операція пройшла успішно, жодних ускладнень. Дуже рекомендую!
 
Настюша Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - це найкращий вибір для тих, хто зіткнувся з проблемою пахової грижі. Він поверне вам здоров'я і радість життя!
 
Sweetums Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, де приймає Руслан Григорович і як записатися на консультацію?
 
Malenkaya Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Sweetums, Руслан Григорович приймає в першому хірургічному відділенні на Валиховському провулку 3 і у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії МКЛ № 10. Контактний телефон для запису: 380951642976.
 
Nepocornaya Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, підтверджую все вищесказане! Ленік Руслан Григорович - лікар від Бога!
 
Lady Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім, хто шукає хорошого хірурга для операції з видалення грижі, рекомендую звертатися до Руслана Григоровича. Не пошкодуєте!
 
EveLine Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна! Руслан Григорович - це гарантія успішної операції та швидкого відновлення.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: