Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікування пахової грижі Одеса
SuNnY Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування пахової грижі Одеса
 


Хлопці, потрібна допомога! Хто може порадити хорошого хірурга в Одесі для операції на паховій грижі? Хочеться, щоб операція пройшла якісно і без наслідків. Порекомендуйте перевіреного фахівця.
 
petrovsa Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Консультувалася з кількома хірургами в Одесі, але вони не вселили мені довіри з приводу позитивного результату операції. Стежитиму за темою, сподіваюся, хтось зможе порадити хорошого лікаря.
 
Pingvi Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
SuNnY, я теж у пошуках хорошого хірурга. Пройшла вже кілька консультацій, але ясності так і не отримала. Сподіваюся, тут знайдеться хтось, хто зможе допомогти з порадою.
 
SDofB Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила операцію на паховій грижі у Леніка Руслана Григоровича. Можу тільки рекомендувати! Практикуючий, досвідчений, контактний і уважний. Операція пройшла без ускладнень. Пішла додому того ж дня, без болю і неприємних відчуттів.
 
BURNА91 Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом. Теж робила операцію в Руслана Григоровича. Пахова грижа почала турбувати давно, вирішила діяти. Руслан Григорович справді виявився професіоналом. Операція тривала близько години, жодних больових відчуттів. Дуже задоволена результатом.
 
Crystal Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую попередні відгуки. Ленік Руслан Григорович - чудовий фахівець. Мені також робили операцію на пахову грижу. Усе пройшло чудово. Операція під місцевою анестезією, біль мінімальний. Наступного дня вже була вдома, швидко відновилася.
 
Modamo Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Моя операція на пахову грижу у Руслана Григоровича пройшла на ура! Дуже уважний і професійний лікар. Болю після операції не було, пішла додому того ж дня. Дуже задоволена результатом і увагою лікаря та медперсоналу.
 
Syilar Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила операцію в Руслана Григоровича. Можу сказати, що це один із найкращих хірургів, до яких я зверталася. Операція пройшла безболісно, все було відмінно організовано. Велике спасибі лікарю за його професіоналізм.
 
Ambridg Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую всі позитивні відгуки про Леніка Руслана Григоровича. Операція пройшла успішно, без болю і неприємних відчуттів. Лікар дуже уважний і професійний. Рекомендую його всім, хто шукає хорошого хірурга в Одесі.
 
Verus Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене була пахова грижа, і я теж оперувалася у Руслана Григоровича. Це справді лікар від Бога. Операція пройшла швидко і без ускладнень. Дуже уважний і чуйний лікар. Рекомендую!
 
Feminazi Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися на консультацію до Руслана Григоровича можна на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні, і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон: 380951642976. Удачі!
 
BEGEMOTIK Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - чудовий хірург. Робила у нього операцію на пахову грижу, все пройшло ідеально. Дуже чуйний і уважний лікар, який дійсно піклується про своїх пацієнтів. Усім раджу.
 
jennifer5557 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую всі позитивні відгуки про Руслана Григоровича. Операція пройшла відмінно, без ускладнень. Дуже задоволена результатом. Усім, хто шукає хорошого хірурга в Одесі, рекомендую звертатися до нього.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: