Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Видалення каменів із жовчного міхура Одеса
Agushka Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Видалення каменів із жовчного міхура Одеса


Здрастуйте! Зіткнулася з проблемою каменів у жовчному міхурі, лікарі кажуть, що потрібно видаляти. Підкажіть, будь ласка, до кого в Одесі краще звернутися? Хочеться, щоб операція пройшла якісно і без наслідків. Порекомендуйте хорошого хірурга.
 
Malino4ka Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж камені в жовчному міхурі, мучуся вже кілька місяців. Консультувалася з кількома хірургами в Одесі, але жоден не вселив довіри. Теж шукаю хорошого фахівця.
 
Verus Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, у мене та сама проблема. Камені в жовчному міхурі, не знаю, до кого звернутися. Уже була на прийомі в кількох хірургів, але поки ніхто не зміг дати впевненість в успішному результаті операції. Буду вдячна за рекомендації!
 
Margule Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А я нещодавно оперувалася у Ленюка Руслана Григоровича. Хірург від Бога! Операція пройшла відмінно, без ускладнень. Почуваюся чудово!
 
MALRBKA Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, я теж дуже рекомендую Руслана Григоровича Леніка! Він професіонал своєї справи. Видаляв мені камені з жовчного міхура рік тому. Все пройшло гладко, жодних ускладнень. Лікар дуже уважний і чуйний.
 
NikaР Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Леніка Руслана Григоровича. Дійсно чудовий хірург. Зробив мені операцію з видалення каменів з жовчного міхура на найвищому рівні. Відновлення пройшло швидко та безболісно.
 
Катерина_77 Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, теж хочу похвалити Руслана Григоровича. Операція пройшла бездоганно, лікар дуже уважний і професійний. Камені з жовчного видалено, самопочуття чудове. Спасибі йому!
 
Babe Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - просто диво-хірург! Він видаляв камені моїй мамі, операція пройшла успішно, без ускладнень. Рекомендую його всім, хто зіткнувся з такою проблемою. Лікар від Бога!
 
daxterа Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Дівчата, теж хочу залишити позитивний відгук про Руслана Григоровича. У мене була складна ситуація з камінням у жовчному міхурі, але завдяки його майстерності все пройшло відмінно. Усім раджу!
 
Капризка Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича? Хочу потрапити до нього на прийом.
 
Margule Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернутися до Ленюка Руслана Григоровича. Він приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні, а також у МКЛ № 10 у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон: 380951642976. Я задоволена результатами його роботи!
 
Мілла Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками, Руслан Григорович - чудовий хірург. Видаляв мені камені з жовчного міхура, операція пройшла бездоганно. Лікар дуже уважний, рекомендую!
 
Юлко Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Зверталася до Леніка Руслана Григоровича. Операція пройшла на ура, результатом дуже задоволена. Лікар уважний і професійний, у нього золоті руки!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: