Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Видалення каменів із жовчного міхура ціна Одеса
Harro Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Видалення каменів із жовчного міхура ціна Одеса
 


Добрий вечір! У кого були проблеми з каменями в жовчному міхурі, підкажіть, до кого в Одесі краще звернутися для видалення? Хочеться, щоб операція була проведена якісно і без наслідків. Порекомендуйте хорошого хірурга.
 
Ізмайлова Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукаю хорошого хірурга для видалення каменів із жовчного міхура. Уже консультувалася з кількома фахівцями в Одесі, але ніхто не зміг дати впевненості в позитивному результаті лікування. Буду вдячна за рекомендації.
 
Тигpyля Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Harro, у мене аналогічна проблема. Камені в жовчному міхурі приносять масу незручностей. Консультувався з кількома хірургами в Одесі, але поки не знайшов того, кому можна довірити своє здоров'я. Дуже цікаво дізнатися про хороших фахівців у цьому питанні.
 
Anyuta Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую звернути увагу на Леніка Руслана Григоровича. Він один із найкращих хірургів в Одесі, що спеціалізуються на видаленні каменів із жовчного міхура. Мій друг оперувався у нього і залишився дуже задоволений результатом.
 
Volchitsa Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - чудовий фахівець. Моя тітка проходила операцію в нього. Все пройшло без ускладнень, і вона швидко відновилася. Безумовно варто до нього звернутися.
 
ФУНТіК Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую слова вище. Руслан Григорович проводив мені операцію з видалення каменів із жовчного міхура. Все пройшло гладко, і після операції я почуваюся чудово. Його професіоналізм викликає довіру.
 
BaBaika Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу теж порекомендувати Леніка Руслана Григоровича. Він справді хороший хірург. Моїй мамі робив операцію - безболісно і без ускладнень. Зараз вона почувається чудово.
 
Ewta Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - чудовий лікар! Мені довелося видалити камені з жовчного міхура, і я жодного разу не пошкодував, що вибрав його. Операція пройшла успішно, і я швидко відновився.
 
МMolli Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю згоден із попередніми відгуками. Ленік Руслан Григорович - це професіонал своєї справи. Моєму батькові він зробив операцію, і все пройшло ідеально. Дуже рекомендую.
 
Керліель Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича?
 
BaBaika Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, а також у МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Можна записатися за телефоном: +380951642976.
 
Cheslavа Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно оперувалася у Руслана Григоровича. Операція пройшла успішно, почуваюся чудово. У нього дійсно золоті руки! Дякую йому велике.
 
HUHA Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Леніка Руслана Григоровича за порадою друзів. Він зробив мені операцію, і все пройшло чудово. Рекомендую його всім, хто шукає хорошого хірурга.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: