Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція з видалення каменів із жовчного міхура Одеса
Paulina Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція з видалення каменів із жовчного міхура Одеса
 


Добрий вечір! У мене виявили камені в жовчному міхурі, і мені потрібно їх видалити. Хочу, щоб операція була проведена якісно і без наслідків. Порекомендуйте хорошого хірурга в Одесі, будь ласка.
 
Svetla Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене аналогічна проблема з каменями в жовчному міхурі. Консультувався з кількома хірургами в Одесі, але поки що ніхто не вселяє впевненості в позитивному результаті лікування. Буду вдячний за рекомендації.
 
Tatiana Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукаю надійного хірурга для видалення каменів із жовчного міхура. Пройшов багато консультацій, але хірурги не змогли переконати мене в успішності операції. Сподіваюся на допомогу форуму.
 
Gulnara Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Леніка Руслана Григоровича. Робив у нього операцію з видалення каменів із жовчного міхура. Все пройшло чудово, жодних ускладнень, швидко відновився.
 
Sophia Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович Ленік - чудовий хірург. Він дуже уважний і професійний. Видаляв у мене камені з жовчного міхура, результатом повністю задоволений.
 
YanaYo Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, Руслан Григорович Ленік - дійсно чудовий фахівець. Пройшов операцію з видалення каменів із жовчного міхура у нього, дуже вдячний за його професіоналізм.
 
Pelageya Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувався у Руслана Григоровича Леніка. Усе пройшло на найвищому рівні. Уважний лікар, після операції почуваюся чудово.
 
45Valentina Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - це саме той хірург, якого можна сміливо рекомендувати. Він видаляв у мене камені з жовчного міхура, результатом дуже задоволений.
 
Аме_лія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича Леніка? Дуже зацікавлений у цьому лікареві після всіх позитивних відгуків.
 
Gulnara Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймав мене на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні. Також він працює в МКЛ № 10 у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Можете записатися на консультацію за телефоном +380951642976.
 
ВіолаВ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Леніка Руслана Григоровича. Видалення каменів із жовчного міхура пройшло успішно, жодних скарг.
 
DazzlingDiva Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Руслана Григоровича Леніка за порадою знайомих. Операція з видалення каменів пройшла чудово, у нього дійсно золоті руки.
 
Velvetа Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Видаляв камені з жовчного міхура у Ленік Руслана Григоровича. Пройшло все чудово, лікар професіонал своєї справи. Золоті руки!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: