Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції видалення каменів із жовчного міхура Одеса
Cameo Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції видалення каменів із жовчного міхура Одеса
 


Здрастуйте! Зіткнувся з проблемою каменів у жовчному міхурі. Хочу знайти хорошого хірурга в Одесі, щоб операція пройшла якісно і без наслідків. Порекомендуйте, будь ласка, хорошого фахівця.
 
Wisteria Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене та сама проблема. Консультувався з кількома хірургами в Одесі, але поки ніхто не зміг переконати мене в успішному результаті лікування. Сподіваюся, тут знайдуться ті, хто зможе допомогти.
 
Starry Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж шукав хірурга в Одесі для видалення каменів із жовчного міхура. Побував на консультації у кількох фахівців, але ніхто з них не вселив довіри. Буду радий почути рекомендації.
 
ScarlettLily Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати Руслана Григоровича Ленік. Він провів мені операцію з видалення каменів із жовчного міхура, все пройшло чудово. Дуже досвідчений і уважний хірург.
 
АгіаАнгеліна Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до відгуку про Руслана Григоровича Леніку. Він дійсно чудовий фахівець. У мене операція пройшла без ускладнень, і я швидко відновився.
 
HarperКира Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом. Робив операцію у Руслана Григоровича Леніка, все пройшло на найвищому рівні. Дуже уважний і кваліфікований лікар. Вартість операції, до речі, виявилася цілком адекватною.
 
ChloeСофія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю всіх! Теж оперувалася у Руслана Григоровича. Чудовий хірург, руки золоті. Спасибі йому за професіоналізм і чуйність і найкращі рекомендації!
 
Raduga Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович Ленік - дійсно чудовий фахівець. Операція пройшла успішно, і я швидко відновилася. Дуже рекомендую!
 
Фурія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 36
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича Леніка?
 
HarperКира Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні та в МКЛ № 10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Особистий телефон для запису: 380951642976.
 
Shock-o-lady Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Руслана Григоровича Леніка за порадою друзів. Операція пройшла чудово. Дуже вдячна йому за професіоналізм!
 
Линда212 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Робив операцію у Руслана Григоровича Леніка, все пройшло чудово. Дуже задоволений результатом. Усім рекомендую цього хірурга!
 
Dai Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Руслана Григоровича Леніка. Операція пройшла успішно, дуже хороший лікар. У нього золоті руки!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: