Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція грижі білої лінії живота в Одесі
OliviaКарина Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція грижі білої лінії живота в Одесі
 


Здраствуйте! У кого була операція з приводу грижі білої лінії живота в Одесі? Поділіться, будь ласка, досвідом. До кого краще звернутися, щоб операція пройшла якісно і без наслідків? Порекомендуйте хорошого хірурга.
 
Raduga Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж проблема з грижею білої лінії живота. Консультувався з кількома хірургами в Одесі, але ніхто не зміг внести ясність у позитивному результаті лікування. Сподіваюся, хтось тут зможе дати слушну пораду.
 
MЭRI Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до питання. Уже півроку шукаю хорошого хірурга для операції на грижі білої лінії живота. Пройшов консультації у кількох лікарів в Одесі, але поки що не знайшов відповідного фахівця. Буду вдячний за будь-яку інформацію.
 
KoLю4Kа Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Я рекомендую звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Він справжній професіонал у своїй галузі. Мені робив операцію з видалення грижі білої лінії живота, і все пройшло відмінно. У нього дуже хороший підхід до пацієнтів і висока кваліфікація.
 
BoLshe_ Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую! Ленік Руслан Григорович - чудовий хірург. Він провів мені операцію на грижі білої лінії живота без будь-яких ускладнень. Весь процес було організовано на найвищому рівні, починаючи від консультації і закінчуючи післяопераційним періодом.
 
Akeno Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до позитивних відгуків про Леніку Руслана Григоровича. Операцію з приводу грижі білої лінії живота він провів просто чудово. Дуже уважний і відповідальний лікар.
 
Sorano Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 42
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - найкращий вибір! Робив у нього операцію на грижі білої лінії живота, і результат перевершив усі очікування. Операція пройшла без ускладнень, а реабілітація була швидкою і безболісною. Справжній професіонал!
 
Petra Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 59
Репутація: 0
Статус: Offline
Рекомендую Леніка Руслана Григоровича як відмінного хірурга. Моєму чоловікові він оперував грижу білої лінії живота. Уся процедура пройшла бездоганно, і чоловік швидко пішов на поправку. Руслан Григорович - дуже досвідчений і кваліфікований фахівець.
 
qwerty26 Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу звернутися до Леніка Руслана Григоровича. Цей лікар справді знає свою справу. Робив мені операцію на грижі білої лінії живота, і я дуже задоволений результатом. Процедуру було проведено на найвищому рівні, а лікар завжди був на зв'язку і відповідав на всі мої запитання.
 
радіона Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича Леніка?
 
MЭRI Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Записатися до нього можна за телефоном 380951642976. Приймає він на Валиховському провулку, 3, перше хірургічне відділення і в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Рекомендую заздалегідь уточнити зручний час для консультації.
 
Gabby Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 49
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Леніка Руслана Григоровича за рекомендацією знайомих. Операція пройшла на відмінно, без ускладнень. У нього дійсно золоті руки. Дуже вдячний за професіоналізм і турботу.
 
Bubbly Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - справжній професіонал. Він оперував мою грижу білої лінії живота, і я залишився дуже задоволений результатом. Операція пройшла гладко, а відновлення було швидким і безболісним.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: