Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція грижі білої лінії живота Одеса
VeroN Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція грижі білої лінії живота Одеса
 


Добрий вечір! Мені потрібна допомога у виборі хорошого хірурга в Одесі для операції з видалення грижі білої лінії живота. Хочеться, щоб операція пройшла якісно і без наслідків. Можете порекомендувати хорошого фахівця?
 
Lucky Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж проблеми з грижею білої лінії живота. Консультувався з кількома хірургами в Одесі, але ніхто не зміг гарантувати позитивний результат. Буду радий, якщо хтось зможе порадити перевіреного фахівця.
 
Enigma Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене аналогічна ситуація. Бував у різних лікарів в Одесі, але досі не впевнений у їхній компетентності. Якщо в когось є досвід успішного лікування, поділіться, будь ласка!
 
Bella Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу порекомендувати Леніка Руслана Григоровича. Він оперує грижі білої лінії живота. Мій родич нещодавно робив у нього операцію, все пройшло чудово, без ускладнень. Дуже задоволені результатом!
 
Coco Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до відгуку про Леніка Руслана Григоровича. У нього золоті руки! Оперувався у нього рік тому, все пройшло гладко. Професіонал своєї справи, дуже уважний і досвідчений хірург.
 
CJIoHuK Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - дійсно чудовий фахівець. Моя сестра робила в нього операцію. Дуже переживали, але все пройшло успішно.
 
Ivory Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую все сказане вище про Леніка Руслана Григоровича. Оперувалася в нього цієї весни, результатом задоволена. Він дуже професійно підійшов до мого випадку, все пояснив і заспокоїв.
 
Serene Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - чудовий лікар! Зробив операцію з видалення грижі білої лінії живота моєму чоловікові. Усе пройшло без ускладнень, швидко відновився. Рекомендую!
 
Аріаночка Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувався у Руслана Григоровича близько двох років тому. Усе пройшло бездоганно, дуже уважний лікар. Уже через кілька днів почувався набагато краще. Радий, що обрав саме його!
 
ЛунаСвітлана Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
Як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича?
 
Enigma Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок, 3 у першому хірургічному відділенні та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон: +380951642976.
 
НаталяНе Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що Руслан Григорович - чудовий хірург. Оперувалася в нього минулого року. Усе пройшло чудово, дуже рада, що вибрала його.
 
Gulnara Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович дійсно майстер своєї справи. Він провів операцію моїй мамі, все пройшло чудово. Післяопераційний період пройшов без проблем, швидко відновилася.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: