Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція на грижі білої лінії живота в Одесі
ZinaidaZe Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція на грижі білої лінії живота в Одесі
 


Здрастуйте! Хто може порекомендувати хорошого хірурга в Одесі для операції з видалення грижі білої лінії живота? Дуже важливо, щоб операція була проведена якісно і без наслідків. Хотілося б отримати пораду від тих, хто вже пройшов через це.
 
Charitina Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж проблеми з грижею білої лінії живота. Консультувалася з кількома хірургами в Одесі, але ніхто не зміг чітко пояснити, як буде проходити операція і які можуть бути наслідки. Хтось уже проходив через це? Дуже потрібні відгуки!
 
Ursula Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж зіткнувся з цією проблемою. Був на консультації у кількох лікарів, але вони всі якось не впевнено говорили про прогнози. Хотілося б знайти дійсно хорошого фахівця, щоб бути впевненим у результаті.
 
NNina Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом. Нещодавно робила операцію з видалення грижі білої лінії живота у Леника Руслана Григоровича. Залишилася дуже задоволена результатом! Він справжній професіонал своєї справи.
 
35Diana Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую! Руслан Григорович Ленік - чудовий хірург. Він провів мені операцію з видалення грижі білої лінії живота і все пройшло на найвищому рівні. Дуже уважний і досвідчений лікар.
 
Faina Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з попередніми відгуками. Руслан Григорович дійсно чудовий фахівець. Він оперував мене півроку тому, і все пройшло гладко. Післяопераційний період був теж без проблем. Дуже рекомендую!
 
Nadi Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до рекомендацій. Руслан Григорович Ленік оперував мою маму, і ми залишилися дуже задоволені. Операція пройшла успішно, і мама швидко пішла на поправку. Рекомендую його всім, хто шукає хорошого хірурга в Одесі.
 
Спірс Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 89
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - дійсно хороший фахівець. Провів мені операцію з видалення грижі білої лінії живота, і я вже через кілька тижнів повернувся до нормального життя. Дуже вдячний йому!
 
VELEZA Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую! Руслан Григорович Ленік - чудовий хірург. Усе пояснив до операції, після теж був на зв'язку. Операція пройшла без ускладнень, за що йому величезне спасибі!
 
Joricho20 Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж позитивний досвід із Русланом Григоровичем. Він оперував мене минулого року, і я дуже задоволений результатом. Дуже уважний і компетентний лікар. Рекомендую його всім!
 
Volchitsa Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича Леніка?
 
Faina Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Volchitsa, Руслан Григорович приймає на Валиховському провулку, 3, у першому хірургічному відділенні та в МКЛ № 10, відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Особистий телефон для запису: +380951642976.
 
MatiXxxx Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович дійсно майстер своєї справи. Оперував мою сестру, і ми всі залишилися дуже задоволені. Операція пройшла успішно, і відновлення було швидким.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: