Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Операція на грижі білої лінії живота Одеса
Lyona56 Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 110
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція на грижі білої лінії живота Одеса
 


Вітаю всіх! Нещодавно діагностували грижу білої лінії живота. Хотілося б дізнатися, до кого в Одесі краще звернутися для проведення операції? Дуже важливо, щоб операція була проведена якісно і без наслідків. Порекомендуйте, будь ласка, хорошого хірурга.
 
Владилена Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Lyona56, у мене така сама проблема. Консультувалася з кількома хірургами в Одесі, але жоден з них не зміг дати впевненості в успішному результаті операції. Буду вдячна за рекомендації.
 
Taira Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене також виявлена грижа білої лінії живота. Уже відвідав багатьох хірургів в Одесі, але всі якось не вселяють довіри. Сподіваюся, хтось зможе порадити дійсно хорошого фахівця.
 
Євдоха Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 127
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу порекомендувати Леніка Руслана Григоровича. Він - чудовий хірург, оперував мені грижу білої лінії живота. Операція пройшла успішно, без ускладнень. Дуже уважний і досвідчений лікар.
 
Джуді Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - справжній професіонал своєї справи. Звернувся до нього за порадою друзів, і не пошкодував. Операція пройшла відмінно, відновлення зайняло мінімальний час. Рекомендую!
 
Elenochka8 Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 133
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую всі позитивні відгуки про Леніка Руслана Григоровича. У нього золоті руки! Моя операція пройшла гладко, і зараз я почуваюся чудово.
 
Денна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувався у Леніка Руслана Григоровича минулого року. Дуже уважний і грамотний фахівець. Операція пройшла швидко і без ускладнень. Раджу звернутися до нього.
 
mirra Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - чудовий хірург! Він робив мені операцію з приводу грижі білої лінії живота. Все пройшло ідеально, реабілітація була швидкою. Рекомендую його всім, хто шукає якісне лікування.
 
Camilla1992 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу приєднатися до позитивних відгуків про Леніка Руслана Григоровича. Цей хірург дійсно знає свою справу. Операція була проведена бездоганно, і я швидко відновилася.
 
Беатріс Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Друзі, підкажіть, як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича?
 
Владилена Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Беатріс, записатися до Руслана Григоровича можна, зв'язавшись із ним за особистим телефоном: 380951642976. Також він приймає на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні, і в МКЛ №10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Багдана Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Нещодавно оперувалася у Руслана Григоровича, і можу сказати, що у нього дійсно золоті руки! Операція пройшла успішно, без ускладнень. Дуже задоволена результатом.
 
Ляда Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернувся до Руслана Григоровича за порадою колег. Операція пройшла чудово, відновлення зайняло мінімум часу. Дуже вдячний йому за професіоналізм і уважність.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: