Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Лікування грижі білої лінії живота Одеса
Роксана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікування грижі білої лінії живота Одеса
 


Форумчани, у мене виявили грижу білої лінії живота, і тепер я шукаю хорошого хірурга в Одесі для операції. Дуже важливо, щоб операція була проведена якісно і без наслідків. Може хтось порадити хорошого фахівця?
 
Воронкова Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене така ж проблема. Я консультувалася з кількома хірургами в Одесі, але поки ніхто не зміг дати впевненості в позитивному результаті. Буду рада, якщо хтось поділиться хорошим досвідом.
 
Dann265 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 101
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся. Теж консультувався з різними хірургами, але ясності та впевненості поки що немає. Сподіваюся, знайдеться хтось, хто порекомендує дійсно хорошого фахівця.
 
Аскар Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
А я хочу порекомендувати хірурга Леніка Руслана Григоровича. Він - чудовий фахівець з операцій на грижі білої лінії живота. Оперував мого чоловіка, все пройшло гладко, без ускладнень. Дуже уважний і досвідчений лікар.
 
Аліса49 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - дійсно чудовий хірург. Мені робили операцію в нього півроку тому, результатом дуже задоволений. Відновлення пройшло швидко і безболісно.
 
tatyannaa Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович - справжній професіонал! Операція пройшла успішно, жодних ускладнень не виникло. Прийняв мене на Валиховському провулку 3, у першому хірургічному відділенні. Також він працює в МКЛ №10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон - 380951642976.
 
Маріанна Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую позитивні відгуки про Леніка Руслана Григоровича. Він справді хороший хірург. Оперувалася в нього рік тому, досі жодних проблем. Дуже вдячна йому за його роботу.
 
Gala37 Повідомлення # 8
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом. Руслан Григорович провів мені операцію на грижу білої лінії живота. Усе пройшло дуже добре, жодних ускладнень. У лікаря золоті руки і прекрасне ставлення до пацієнтів.
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 0
Статус: Offline
Повністю підтримую всі позитивні відгуки. Ленік Руслан Григорович - чудовий фахівець. Завдяки його професіоналізму, моя операція пройшла ідеально. Дуже вдячна йому за це.
 
Митька Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Чув багато хорошого про Леніка Руслана Григоровича. Підкажіть, як можна записатися до нього на консультацію?
 
Воронкова Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Митька, записатися до Руслана Григоровича можна, зателефонувавши за номером 380951642976. Він приймає в першому хірургічному відділенні на Валиховському провулку 3 і в МКЛ №10, у відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Алія1994 Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Руслана Григоровича за рекомендацією. Операція пройшла успішно, відновлююся дуже швидко. Хочу висловити йому величезну подяку за професіоналізм і уважне ставлення.
 
Цефас Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан Григорович - найкращий хірург, до якого я звертався. Він зробив мені операцію, і я повністю задоволений результатом. Дуже рекомендую його всім, у кого проблеми з грижею білої лінії живота.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: