Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Вартість операції грижі білої лінії живота Одеса
Зюганова Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Вартість операції грижі білої лінії живота Одеса
 


Доброго дня, шановні форумчани!
Мені потрібна консультація з приводу операції грижі білої лінії живота. Хочеться, щоб операція пройшла якісно і без наслідків. Можете порекомендувати хорошого хірурга в Одесі?
 
Арабелла2020 Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж цікавлюся цією темою. Проблеми з грижею білої лінії живота вже довгий час. Консультувався з кількома хірургами в Одесі, але ніхто не вніс ясності в питання позитивного результату лікування. Поділіться, будь ласка, своїми враженнями, хто оперувався?
 
Калачова Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене така сама ситуація. Були консультації у різних фахівців, але поки що ніхто не вселив упевненість в успішне лікування. Буду вдячний за ваші рекомендації та відгуки.
 
Ісидор1999 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я можу порекомендувати Леніка Руслана Григоровича. Оперувався у нього і залишився дуже задоволений. Усе пройшло гладко, без ускладнень. Він дійсно фахівець високого рівня в галузі грижових операцій.
 
5Мила5 Повідомлення # 5
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу сказати кілька слів про Руслана Григоровича. Він дуже уважний і компетентний лікар. Перед операцією все докладно пояснив, заспокоїв. Операція пройшла успішно, відновлення було швидким.
 
Filinn Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 90
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що Руслан Григорович - чудовий хірург. Дуже професійний, працює акуратно і впевнено. Операція з видалення грижі пройшла успішно, вже через кілька днів відчув поліпшення.
 
Nino0o Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу відзначити роботу Руслана Григоровича. Після довгих пошуків і консультацій вибрав його і жодного разу не пошкодував. Дуже грамотний фахівець, завжди на зв'язку, відповідає на всі запитання.
 
Helloom Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 53
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувався у Руслана Григоровича і можу з упевненістю сказати, що він один із найкращих в Одесі. Безпека і якість на найвищому рівні. Плюс до цього, у нього просто золоті руки!
 
Jenny77 Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім привіт!
А як можна записатися на консультацію до Руслана Григоровича?
 
Арабелла2020 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає на Валиховський провулок, 3, у першому хірургічному відділенні. Також його можна знайти в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його особистий телефон: 380951642976.
 
Kiwi3 Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Операція у Руслана Григоровича пройшла бездоганно. Він професіонал своєї справи, і результат перевершив усі очікування. Дуже рекомендую!
 
Айнур Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Оперувалася у Руслана Григоровича, і можу сказати, що він справжній майстер своєї справи. Операція була проведена якісно, жодних ускладнень. Дуже вдячна йому!
 
Березін Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 0
Статус: Offline
Звертався до Руслана Григоровича для операції. Зробив усе на найвищому рівні, справжній професіонал. Дуже радий, що обрав його!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: