Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія Одеса (Відеогастроскопія Одеса)
Відеогастроскопія Одеса
Білояр Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеогастроскопія Одеса
 


Може хтось підкаже, де найкраще пройти відеогастроскопію в нашому місті?
 
Alexxandra Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нещодавно проходила відеогастроскопію у лікаря Леніка Руслана Григоровича. Враження позитивні, процедура пройшла швидко і безболісно. Рекомендую!
 
Магдалина20 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене теж був досвід проходження відеогастроскопії у Руслана Леніка. Мені дуже сподобалося, професійний підхід і увага до пацієнта. Я переживала перед процедурою, але Руслан Григорович зумів заспокоїти мене і провів все дуже акуратно.
 
Дегтярьова Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Заплановане обстеження кишківника і шлунка я провела у Леніка Руслана Григоровича. Своїм високим професіоналізмом і чуйною увагою до пацієнтів він підкорив мене. Процедура, звичайно, не з приємних. Але Руслан Григорович акуратно, безболісно проводить дослідження, підбадьорюючи добрим словом. Справжній лікар. Видно, як він відданий медицині й пацієнтам.
 
Любомира Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
З'явилися проблеми зі шлунком. Призначили відеогастроскопію. Робила вперше, дуже боялася. За рекомендацією звернулася до Леніка Р.Г. Сама процедура, звісно, сподобатися не може, але дуже вдячна за мінімізацію негативних вражень. Руслан Григорович усе пояснив: як пройде процедура, як правильно дихати. Розмовляв зі мною в процесі. Дуже спокійна людина, що розташовує до себе.
 
sunset24 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблеми зі шлунком у мене не перший рік, мій лікар-гастроентеролог призначив відеогастроскопію, порекомендував доктора Леніка, як чудового фахівця, дуже уважного до пацієнтів. Процедура не найприємніша, зазвичай іду в паніці.  Але доктор Ленік спочатку поговорив, роз'яснив, як буде проходити обстеження, попередив, що все буде швидко, не боляче і не страшно. І справді, так все і було, швидко, якісно, можна було навіть спостерігати процес на моніторі. Після обстеження Руслан Григорович дуже докладно розповів про причини і наслідки захворювання, дав дуже докладний опис. Рекомендую!
 
8Ulyana Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила у цього лікаря відеогастроскопію. Процедура сама по собі неприємна. Але лікар зробив її стрімко, згладивши якомога всі неприємні моменти. За що окреме спасибі! Потім детально розпитав про моє захворювання і так само детально пояснив мені про те, що виявила процедура. Залишилася найвищої думки про компетенцію цього лікаря.
 
Igor2001 Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Раніше доводилося робити цю процедуру, але в Руслана Григоровича все пройшло ідеально. Дуже досвідчений лікар, професіонал своєї справи, приємна людина. Це той самий момент, коли дивишся на лікаря і довіряєш йому 100%.
 
galla44 Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 93
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вперше робила відеогастроскопію. Руслан Григорович мені все пояснив, розповів і підготував. Усе пройшло швидко і безболісно. Я залишилася в захваті від виконаної роботи. Відповів на всі мої запитання. Рекомендую!
 
Odesseya12 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже грамотний і уважний лікар! Проводить дослідження дуже швидко, говорить, що відбувається, пояснює, як поводитися. Найкраща відеогастроскопія, яка в мене була!
 
BeckyJ Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна записатися до Руслана Григоровича?
 
Любомира Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Контактний номер телефону Руслана Григоровича +380951642976.
 
Азарій Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 38
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслана Григоровича рекомендували мені знайомі. Процедура пройшла успішно, незважаючи на мій негативний минулий досвід. Раджу до нього звертатися.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія Одеса (Відеогастроскопія Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: