Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія в Одесі ціна (Відеогастроскопія в Одесі ціна)
Відеогастроскопія в Одесі ціна
Патрісія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеогастроскопія в Одесі ціна
 


Вітаю форумчан цього сайту! Може з вас хтось проходив обстеження відеогастроскопія і зможе мені підказати, який лікар в Одесі це дослідження робить краще за всіх?
 
Голді Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила в ОН клініці процедуру начебто провели добре, більш-менш терпимо, але ось стару виразку не помітили. Виникли сумніви в достатньому рівні професіоналізму лікарів цієї клініки.
 
Зигмунд1986 Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден, в ОН клініці роблять не дуже добре, мені довелося переробляти за наполяганням мого гастроентеролога, який направив мене до Леніка Руслана Григоровича. Дуже переживав, процедура не з приємних, але треба віддати належне - лікар швидко впорався, був мінімальний дискомфорт і хороші дослідження. Рекомендую!
 
Сірі Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила в Grand Marine, було страшенно боляче, лікар поводився грубо, наче я щодня проходжу цю жахливу процедуру і знаю, як поводитися. У мене сльози аж текли під час цих тортур. Не раджу!
 
Євдоха Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 124
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також спостерігалася у Руслана Григоровича Леніка. Я дуже оцінила його професіоналізм, доброзичливість і чуйне ставлення до пацієнтів. Я була дуже вражена його роботою. Якби всі лікарі були такими, як Р. Г. Ленік, то консультація і лікування були б набагато простішими і менш дискомфортними для пацієнта.
 
Еліонора Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж зверталася з процедурою відеогастроскопії до Леніка Р.Г. І можу сказати: зробив дуже добре, уважно подивився, і на моніторі показав, і все розповів. Раджу цього лікаря.
 
Алексія Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звернувся до Леніка Руслана Григоровича за рекомендацією колеги. Дійсно, професіонал своєї справи!
 
Феня Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Гастроентеролог направив на відеогастроскопію. Робила вперше в житті. Чула про процедуру, трохи хвилювалася. Завдяки Руслану Григоровичу пройшло все чудово. Швидко. Мінімум дискомфорту
 
Джуді Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Не вперше роблю відеогастроскопію. Можу порівняти. Ленік Р.Г. розумний лікар і всі процедури зробив акуратно.
 
Роза456 Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Форумчани, можна дізнатися, де приймає ендоскопіст Ленік Р.Г.?
 
Еліонора Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович приймає у Валиховський провулок 3 у першому хірургічному відділенні та в МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
анжеліна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 142
Репутація: 0
Статус: Offline
Я хотів би записатися до Леніка Руслана Григоровича. Можна дізнатися його контактний номер?
 
Джуді Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, ось номер телефону Леніка Руслана Григоровича: +380951642976.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеогастроскопія в Одесі ціна (Відеогастроскопія в Одесі ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: