Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеодуоденоскопія в Одесі (Відеодуоденоскопія в Одесі)
Відеодуоденоскопія в Одесі
Багдана Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 103
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеодуоденоскопія в Одесі
 


Здраствуйте, відвідувачі сайту .Поділіться, будь ласка, своїм досвідом, де краще пройти відеодуоденоскопію і якого лікаря порекомендуєте?
 
МонаЛіза Повідомлення # 2
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 102
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був огидний досвід в Інто-Сані. Боляче, пояснення ніякі, результат незадовільний. Відчула себе не як пацієнт, а як клієнт, з якого потрібно здерти гроші.
 
Каміла145 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 97
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робив це в Медеї. Тричі мені намагалися засунути апарат у горло, до того ж на половині шляху його діставали і починали на мене кричати, що я щось не так роблю (водночас перед процедурою ніхто не повідомив, як саме треба поводитися). Третього разу лікарка психанула остаточно і сказала: йдіть геть! Я, звісно, розумію, що мій випадок не найпростіший, але хіба з усіма пацієнтами легко?! Сама по собі процедура нестандартна і ти не можеш бути до неї готовим, тому що не робиш її щодня! У підсумку горло роздерте все і результату немає!
 
Тихон Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
А я рекомендую Леніка Р.Г. Лікар дуже грамотний і уважний, після процедури розповів про все докладно.
 
Ляда Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє перше дослідження було настільки сумним, що в мене залишився страх цієї процедури. Мені порадили Леніка Р.Г., як бога ендоскопії. І він виправдав ці слова. Просто процедура пройшла настільки комфортно, що я тепер абсолютно не боюся прийти ще раз на відеодуоденоскопію.
 
веронія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Проходив відеодуоденоскопію у Руслана Григоровича Леніка, склалося враження, що лікар - чудовий фахівець... Уся процедура пройшла чітко, психологічно комфортно і доброзичливо (що погодьтеся - важливо).  Рекомендую без застережень!
 
Ельдар Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
І в мене була проведена процедура відеодуоденоскопії Леніком Р.Г. Лікар від Бога! Перед обстеженням дано чіткі рекомендації, як поводитися під час процедури. Лікар постійно заспокоював, підбадьорював. Усе пройшло швидко і безболісно. Рекомендую Руслана Григоровича на 100%.
 
леночкаа Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 129
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендоскопіст Ленік Р.Г. - професіонал своєї справи. Дав вичерпну консультацію і провів ендоскопічне обстеження якісно і дбайливо. Я відчувала себе в надійних руках і була приємно здивована його уважним ставленням до кожного пацієнта. Рекомендую цього лікаря всім, хто шукає кваліфікованого фахівця в галузі ендоскопії.
 
Хриса Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 107
Репутація: 0
Статус: Offline
Робила "приємну" процедуру - відеодуоденоскопію. Лікар Ленік Руслан Григорович провів її максимально акуратно, що знизило хворобливі відчуття. Робила не вперше, є з чим порівняти.
 
Fanyaa Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 119
Репутація: 0
Статус: Offline
А де можна знайти контактні дані Леніка Руслана Григоровича? Потрібно записатися.
 
Роксана Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую питання, поділіться, будь ласка, контактами Леніка.
 
Тихон Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось номер телефону Руслана Григоровича: +380951642976. Він приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, і на вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Avaz Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
За вашою рекомендацією записався до Леніка Р.Г. - дуже уважний, тактовний, відмінно пояснює, дослідження проводить безболісно, просто чудово!  Дякую, чату!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеодуоденоскопія в Одесі (Відеодуоденоскопія в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: