Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеодуоденоскопія в Одесі ціна (Відеодуоденоскопія в Одесі ціна)
Відеодуоденоскопія в Одесі ціна
Амірам0276 Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 55
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеодуоденоскопія в Одесі ціна
 


Доброго дня! Збираюся пройти відеодуоденоскопію і хотів би дізнатися, де краще це зробити і чи є якийсь лікар, якого ви могли б порекомендувати?
 
Anwar Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робив в Одрексі, але результат викликає великі сумніви.  Просто грубо, без попередньої бесіди і підготовки вставили зонд, прокрутили і витягли. Я просто в шоці від такого ставлення. Таке дороге в плані цін місце, а серед лікарів такі люди. Я вважаю, що наше здоров'я - це інтимна сфера для кожного, і вона вимагає делікатного і розуміючого ставлення, а зневажливе і неакуратне травмує і розчаровує.
 
Alevtina Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
В Інто-Сані було жахливо боляче, і я не почула нормальних пояснень. Процедура сама по собі не з приємних, але у виконанні лікарів цієї клініки - тортури і жах!
 
Руслана1980 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, що в Одрексі все було жахливо! Процедура була зроблена дуже грубо і дуже боляче. Єдиний позитивний момент, якщо можна так про це сказати, все закінчилося хвилин за 5. Нікому не рекомендую. І це робилося на платній основі.
 
Воронкова Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
А я зверталася до Леніка Р.Г. - чудовий лікар-ендоскопіст! Усе пройшло чудово, швидко, чітко, з душею й увагою. Якщо доведеться ще раз, знаю до кого звернутися.
 
9Жанна9 Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Сказати, що я дуже задоволена - це нічого не сказати! Величезна подяка чудовому лікарю Леніку Р.Г. Вдруге проходила відеодуоденоскопію саме у Руслана Григоровича. У лікаря золоті руки і дуже добре серце!  Не відчула жодного болю, мінімум дискомфорту.
 
Irinka8 Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 114
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж звернулася до Леніка Руслана за рекомендацією. Процедуру погано переношу, але лікар зумів заспокоїти і розповісти, як правильно дихати. Дуже вдячна йому за увагу та турботу.
 
Аристарх Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Дослідження проведено на високому професійному рівні! Протягом усього дослідження лікар Ленік Р.Г. всіляко підтримував, підказував як правильно поводитися. Дослідження пройшло дуже швидко, безболісно. Дуже кваліфікований лікар, налаштовує пацієнта виключно на позитив! Головне - виконувати всі рекомендації лікаря під час проведення дослідження і все буде чудово!
 
Русаліна Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 91
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна дізнатися номер телефону Леніка Руслана Григоровича і де він працює?
 
Воронкова Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 81
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно! Ленік Руслан приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, і на вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Анеля Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Будь ласка, залиште його телефон.
 
Аристарх Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 106
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, ось номер: +380951642976.
 
Светослава Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж робив у Леника Руслана. Процедура не з приємних, але лікар справжній професіонал, дуже грамотний і уважний.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеодуоденоскопія в Одесі ціна (Відеодуоденоскопія в Одесі ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: