Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеоколоноскопія Одеса ціна (Відеоколоноскопія Одеса ціна)
Відеоколоноскопія Одеса ціна
Hatalahbek Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеоколоноскопія Одеса ціна
 


Доброго дня, шановні форумчани! Підкажіть, будь ласка, де краще пройти відеоколоноскопію і чи можете порекомендувати хорошого лікаря? Дуже важливо для мене вибрати надійне місце і досвідченого фахівця.
 
Barchop Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Я, на жаль, проходив відеоколоноскопію в клініці "Арніка". Досвід цієї діагностики залишив бажати кращого: процедуру проводили грубо, лікар був некомпетентний і навіть непристойно хамили. Після цієї процедури всередині все болить, це був кошмар. Не рекомендую!
 
Дикон Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, в "Арніці" було страшенно боляче, і процедуру не вдалося навіть закінчити. Просто жах!
 
1Tamarochka5 Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Погоджуся, і в "Одрексі", і в "Арніці" процедуру провели жахливо боляче і з огидним ставленням. Не рекомендую звертатися туди.
 
Людвіг Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди звертаюся до лікаря Леніка Р.Г. Він чудовий лікар-ендоскопіст, проходив у нього відеоколоноскопію не раз, і якість послуг мене завжди влаштовувала. Якщо вам потрібно провести це обстеження звертайтеся саме до нього.
 
ФомаІванов Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 74
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу підтвердити рекомендацію про Леніка Руслана. Перший раз звернулася до нього за рекомендацією і залишилася дуже задоволена. Процедура пройшла добре, лікар дуже уважний і професійний.
 
Митька Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
У мене був величезний страх перед цією процедурою, але завдяки лікарю Леніку все пройшло добре. Рекомендую його!
 
Еузебіо Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтверджую, проходив у Леніка Руслана за рекомендацією друзів. Дуже задоволений професіоналізмом і увагою до пацієнтів.
 
Лукілліан Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Згоден з попередніми відгуками, Ленік Руслан - справжній професіонал. Рекомендую!
 
Heraclius Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 104
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж робив відеоколоноскопію у Леника Руслана. Процедура не найприємніша, але лікар робить усе можливе, щоб полегшити її для пацієнта.
 
Amira Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, номер телефону Леніка Руслана Григоровича і де він веде прийом?
 
Людвіг Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 70
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Руслан приймає на Валиховський провулок, 3, перше хірургічне відділення і на вул. Малиновського, 61, МКЛ №10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Алія1994 Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 112
Репутація: 0
Статус: Offline
Можна залишити телефон Леніка Руслана Григоровича?
 
Лукілліан Повідомлення # 14
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, ось номер: +380951642976. Звертайтеся!
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеоколоноскопія Одеса ціна (Відеоколоноскопія Одеса ціна)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: