Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеобронхоскопія в Одесі (Відеобронхоскопія в Одесі)
Відеобронхоскопія в Одесі
Ельміра Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Відеобронхоскопія в Одесі
 


Привіт, друзі! Поділіться досвідом, де краще пройти відеобронхоскопію і чи є якийсь лікар, якого ви б порекомендували?
 
Горислава Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 0
Статус: Offline
Досвід проведення відеобронхоскопії у мене великий, проходила цю процедуру багато разів, можу порівняти. Русланом Григоровичем відеобронхоскопія проведена на найвищому рівні, всі рухи чітко вивірені, тому процедуру проведено швидко, легко, при цьому все ретельно оглянуто. Я потрапила до нього випадково, наступного разу буду проходити тільки в нього і вам рекомендую.
 
Крючков Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Була проведена відеобронхоскопія вшосте. Була до жаху залякана, оскільки попередні 5 разів були просто тортурами. Руслан Григорович провів цю процедуру настільки якісно і професійно, що моє уявлення змінилося - її можна проходити і без наркозу, якщо її робить такий чудовий фахівець! Хочеться, щоб у нас було побільше таких лікарів, яким не страшно довірити своє життя!
 
Аркадій1997 Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж ходив до Леніка Руслана за рекомендацією. Процедура не легка для мене, але лікар уміло заспокоював, контролював процес. Дуже вдячна за його увагу та професіоналізм.
 
малвіна Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий лікар. Робила в нього відеобронхоскопію вперше в житті. Процедура неприємна, але проведена на вищому пілотажі.
 
Zolotareva Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 113
Репутація: 0
Статус: Offline
Усе було просто супер, швидко процедура пройшла, потім усе дуже зрозуміло пояснив. Найкращий фахівець!
 
Poplavskaya Повідомлення # 7
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 63
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже боялася проходити відеобронхоскопію, але завдяки Леніку Р.Г. все пройшло швидко і легко!  Також після процедури детально розібрав і пояснив висновок. Рекомендую!
 
Дубровіна Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Вважаю найкращим ендоскопістом вважаю Леніка Р.Г! Самим чудовим і людяним лікарем з великої літери! Всі б лікарі були такими!
 
Smirnoff Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Усім рекомендую Леніка Р.Г. - це фахівець найвищої кваліфікації. Хто проходив у нього обстеження погодяться зі мною. Дуже акуратно і швидко проходить процедура. Після обстеження все докладно і дохідливо розповість. Про такого лікаря можна сказати - Лікар від Бога.
 
Констанція Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 99
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна номер телефону Леніка Руслана Григоровича і місце його роботи?
 
Аркадія Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую питання, залиште, будь ласка, контактні дані.
 
малвіна Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 126
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, ось номер телефону Руслана Григоровича: +380951642976. Він приймає на Валиховському провулку 3, перше хірургічне відділення, і на вул. Малиновського 61, у МКЛ № 10, відділенні ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Ельміра Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую за контакти! Обов'язково звернуся до нього.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » Відеобронхоскопія в Одесі (Відеобронхоскопія в Одесі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: