Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » ЕРХПГ Одеса (ЕРХПГ Одеса)
ЕРХПГ Одеса
Аміна1986 Повідомлення # 1
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 45
Репутація: 0
Статус: Offline
ЕРХПГ Одеса
 


Привіт, форумчани! Підкажіть, будь ласка, де найкраще пройти ЕРХПГ і якого лікаря можете порекомендувати?
 
Аркадія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила ЕРХПГ в Інто-Сані. Не рекомендую. Процедура проводилася грубо, персонал був непрофесійним, та ще й нахамили. Не раджу.
 
Клавдія Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна в Одрексі та Інто-Сані робили огидно, дослідження проведено не повністю.
 
Bogddd Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Пройшов обстеження ЕРХПГ під керівництвом лікаря Леніка Р.Г. Дуже вражений професіоналізмом та увагою до деталей. Усі етапи дослідження були чітко пояснені, що створило відчуття впевненості та комфорту.
 
Elmira9832 Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені нещодавно довелося пройти ЕРХПГ у Леніка Руслана. Вдячна йому за турботу і делікатне ставлення. Процедура пройшла гладко і безболісно, що дуже важливо для мене.
 
Афрадита Повідомлення # 6
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Після проходження ЕРХПГ у доктора Леніка, можу з упевненістю сказати, що це найкраще обстеження. Процедура проводилася дуже акуратно, з докладними поясненнями кожного кроку.
 
РозаліяВелика Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 0
Статус: Offline
Відмінний лікар! Зверталася до Руслана Григоровича для проведення ЕРХПГ. Дуже сильно боялася цієї процедури, треба було робити її вперше. Лікар заспокоїв, усе пояснив, зробив усе швидко і максимально комфортно, наскільки це можливо. Я залишилася дуже задоволена зверненням до Леніка Р. Г. Виявилося, ЕРХПГ не так уже й страшно. Усім рекомендую цього фахівця.
 
Клариса78 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже уважний лікар! Розгорнуто відповідає на всі запитання, дуже ретельно опитує. Я вперше робила ЕРХПГ, він дуже розуміюче поставився, допоміг налаштуватися, і в підсумку все просто швидко і вдало! Рекомендую!
 
АнжелінаВ Повідомлення # 9
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 151
Репутація: 0
Статус: Offline
Чудовий фахівець! Завдяки йому процедура пройшла добре, навіть сама не очікувала. Робила ЕРХПГ втретє, Руслан Григорович проводить процедуру дуже професійно.
 
Спиридон Повідомлення # 10
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна номер телефону доктора Леніка і де він приймає?
 
Maryanna55 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 88
Репутація: 0
Статус: Offline
Підтримую запит номера телефону.
 
Bogddd Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, Ленік Руслан приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, і на вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. І ось його номер: +380951642976.
 
Zakhar Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 100
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Леніка Руслана за рекомендацією. Він просто майстер своєї справи, дуже уважний і доброзичливий. Усе пройшло швидко і безболісно.
 
Одеський форум » МЕДИЦИНА, ЗДОРОВ'Я ТА КРАСА » Лікування в Одесі » Хірургія » ЕРХПГ Одеса (ЕРХПГ Одеса)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: