Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ЕРХПГ в Одесі відгуки
Savva Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Репутація: 0
Статус: Offline
ЕРХПГ в Одесі відгуки
 


Привіт, форумчани! Нещодавно мені порекомендували пройти ЕРХПГ, але не знаю, куди звернутися і якого лікаря вибрати. Поділіться досвідом, будь ласка!
 
Іллінський Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я робила ЕРХПГ в Інто-Сані. Дуже погано. Процедура була проведена грубо і кваліфіковано. Після цього все всередині болить. У мене не перший досвід, і порівняти є з чим. Не раджу туди звертатися.
 
Губанов Повідомлення # 3
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 64
Репутація: 0
Статус: Offline
Я завжди звертаюся до Леніка Р.Г. Він чудовий лікар-ендоскопіст, робив мені ЕРХПГ не раз, і я дуже задоволена якістю його послуг. Якщо знову знадобиться, знаю, до кого звернутися і вам раджу.
 
Аеліта Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Лікар супер! Високий професіонал! Душевний! Уважний! І з почуттям гумору! Раджу всім, хто панікує перед ЕРХПГ! Сама буду тепер ходити виключно до нього.
 
Виноградов Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 47
Репутація: 0
Статус: Offline
Вперше робила ЕРХПГ, дуже боялася, оскільки всі навколо говорили, що процедура неприємна. Виявилося все не так, процедура пройшла відмінно, завдяки професіоналізму лікаря Леніка Р.Г.
 
Святослав1998 Повідомлення # 6
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Руслан Григорович проводив мені ЕРХПГ - те ще задоволення, але в його професійних руках усе пройшло швидко, легко і якнайкраще! Весь час заспокоював, підтримував. Якщо раптом ще раз доведеться це проходити, то обов'язково звернуся до нього!
 
Єфімов Повідомлення # 7
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 62
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендоскопіст Ленік Р.Г. - лікар від бога. Небайдужий, дуже уважний, а головне - чудовий фахівець своєї справи. Йшла на (ЕРХПГ) дуже боялася. Мала невдалий досвід раніше, робила в іншого фахівця. Сказати, що було дуже боляче, це нічого не сказати. А тут пройшло все дуже добре, безболісно. Побільше б таких спеціалістів.
 
Єрмак Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Звернулася до Леніка Руслана за рекомендацією і була приємно здивована. Він дуже уважний, доброзичливий і майстер своєї справи. Усе пройшло спокійно, швидко і безболісно.
 
Ільнур Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж звертався до Леніка Руслана за рекомендацією друзів. Процедура не найприємніша, але він проводить її акуратно і безболісно.
 
Денисов Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
А можна дізнатися контактний номер лікаря Леніка Руслана Григоровича і де він приймає?
 
Ісидор1999 Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Прошу поділитися контактним телефоном.
 
Святослав1998 Повідомлення # 12
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно! Доктор Ленік приймає за адресами: Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, і вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії. Його контактний номер: +380951642976.
 
valentine21 Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також обрав Леніка Руслана за рекомендацією. Дуже хороший фахівець, завжди пояснить і підтримає.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: