Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок Одеса
Леда Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок Одеса
 


Здрастуйте, шановні форумчани! Хочу дізнатися, хто-небудь із вас проходив процедуру встановлення балона в шлунок ендоскопічно? Цікаво, які ваші враження від цього методу схуднення? Можете порекомендувати хорошого лікаря для цієї операції?
 
Кирьяна Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 0
Статус: Offline
Після довгих мук з дієтами і тренуваннями я вирішила поставити балон у шлунок для схуднення і за рекомендацією знайомих звернутися до лікаря Леніка Р.Г. Це єдиний метод, який допоміг мені домогтися значного зниження ваги без виснажливих зусиль. Тепер я почуваюся впевнено і сповнена енергії, завдяки цьому чудодійному способу.
 
Міра20 Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
І я проходила цю процедуру у лікаря Леніка Руслана Григоровича. Установка пройшла безболісно завдяки наркозу. Через кілька днів після операції я вже повернулася до звичайного життя.
 
Лія Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
За перші кілька місяців я скинула близько 10 кг, оскільки їла дрібними порціями і часто. Тепер уже не відчуваю балон, але їм також малими порціями. Вважаю, що моя мета і встановлений балон досягли свого результату.
 
Нана Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Репутація: 0
Статус: Offline
Я також пройшла процедуру встановлення балона. Скинула близько 12 кг за перші місяці. Зараз харчуюся різноманітно, але маленькими порціями. Дуже задоволена результатом!
 
Мімозаа Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, будь ласка, контактний номер лікаря Леніка Руслана Григоровича і місце його прийому?
 
Лія Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 85
Репутація: 0
Статус: Offline
Ленік Р.Г. приймає за адресами: Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення, і вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Міра20 Повідомлення # 8
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Залишу тут номер телефону Руслана Григоровича: +380951642976. Звертайтеся.
 
Психея Повідомлення # 9
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 0
Статус: Offline
Мій досвід з балоном теж успішний. Скинула вагу, одяг став підходити, радію результату.
 
Мелісса Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 57
Репутація: 0
Статус: Offline
Встановлення балона в шлунок у лікаря Леніка Р.Г. - це був справжній порятунок для мене. З самого початку процедури я відчула турботу і професіоналізм медичного персоналу. Зараз, через кілька місяців після операції, я почуваюся легше і впевненіше. Завдяки цьому методу я не тільки схудла, а й навчилася нового способу життя, який приносить мені радість і задоволення.
 
Раймондаа Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 95
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу з упевненістю сказати, що встановлення балона в шлунок у Леніка Р.Г. - це найкраще рішення, яке я могла зробити для свого здоров'я і зовнішності. З перших днів після процедури я відчула позитивні зміни: зменшився апетит, почався активний процес зниження ваги. Зараз мій зовнішній вигляд і самопочуття просто прекрасні, і все завдяки цьому чарівному методу.
 
Зорька Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу подякувати всім за цінні відгуки та рекомендації. Ви допомогли мені прийняти рішення!
 
Леда Повідомлення # 13
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за обмін досвідом і підтримку!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: