Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок Одеса ціна
Амелія Повідомлення # 1
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок Одеса ціна
 


Друзі, розкажіть, хто стикався зі встановленням внутрішньошлункового балона? Які результати? До кого рекомендуєте звернутися для встановлення балона?
 
Глорія Повідомлення # 2
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 68
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Хочу поділитися своїм досвідом встановлення внутрішньошлункового балона. Мене оперував доктор Ленік Руслан Григорович. Процедура пройшла безболісно.  Дуже задоволена результатом! За тиждень мені вдалося скинути 2 кг, щоправда харчуюся часто і маленькими порціями.
 
Аніса Повідомлення # 3
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 128
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж пройшла установку балона у лікаря Леніка Р.Г. Була приємно здивована відсутністю дискомфорту. Зараз харчуюся правильно і не відчуваю голоду. Рекомендую!
 
Іона Повідомлення # 4
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Минуло кілька місяців після встановлення балона. Скинула 9 кг. Тепер почуваюся чудово і по-новому ставлюся до їжі. Дуже задоволена результатом і процедурою у Леніка Р.Г!
 
Леоніда Повідомлення # 5
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Теж хочу поділитися своїм досвідом: встановлення балона виправдало всі мої очікування. Нарешті скинула свої ненависні кілограми і зараз уже й не відчуваю його. Рекомендую звернутися до лікаря Леніка Р.Г.!
 
Калі Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 72
Репутація: 0
Статус: Offline
Приєднуюся до тих, хто вже пройшов через установку балона в Леніка Р.Г. Самопочуття чудове, результат радує. Рекомендую!
 
Маріне Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 115
Репутація: 0
Статус: Offline
Встановила балон у Леніка Р.Г. і абсолютно задоволена. Харчуюся різноманітною їжею, не відчуваю голоду. Рекомендую всім, хто хоче схуднути без стресу!
 
Нева Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 79
Репутація: 0
Статус: Offline
І я поділюся своїм досвідом після встановлення балона. Скинув 10 кг, і це при тому, що я не відчуваю голоду. Дуже задоволена результатом і рекомендую звернутися до Леніка Р.Г!
 
Аврелія Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 0
Статус: Offline
Встановила балон у Леніка Р.Г. і скинула вагу. Тепер одяг сидить ідеально! Раджу!
 
Іриза Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Підкажіть, як можна зв'язатися з Леніком Р.Г?
 
Іона Повідомлення # 11
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 87
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось контактний номер Леніка Руслана Григоровича: +380951642976. Звертайтеся сміливо!
 
Агапія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за цінні відгуки та інформацію! Дуже корисно і цікаво читати про досвід інших людей.
 
Алевтина Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 78
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за обговорення! Сподіваюся, що інформація була корисною для тих, хто замислюється про встановлення внутрішньошлункового балона.
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: