Реєстрація | Вхід
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок в Одесі
Аїша Повідомлення # 1
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 84
Репутація: 0
Статус: Offline
Ендоскопічне встановлення балона в шлунок в Одесі
 


Здрастуйте, шановні форумчани! Мені цікаво дізнатися, хто вже проходив процедуру ендоскопічного встановлення балона в шлунок для схуднення? Які ваші враження від цього методу? І чи можете порекомендувати лікаря для проведення цієї процедури?
 
Абігаль Повідомлення # 2
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Вітаю всіх! Хочу поділитися своїм досвідом встановлення внутрішньошлункового балона. Процедуру проводив лікар Ленік Руслан Григорович, і результат мене вразив - мінус 15 кг за 2 місяці! Тепер я можу їсти, що хочу, і все ж втрачаю вагу. Дуже задоволений результатом, рекомендую!
 
Муля Повідомлення # 3
одеський форум
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 148
Репутація: 0
Статус: Offline
Минуло кілька місяців після встановлення балона, і я помітила значне зниження ваги. На початку було трохи важко через мізерні порції їжі, але зараз вже не відчуваю балон, і можу їсти нормальними порціями. Встановлення балона повністю виправдало мої очікування, дякую лікарю Леніку Р.Г. за його роботу!
 
Іланта Повідомлення # 4
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
Хочу поділитися своїм досвідом - встановила балон кілька місяців тому, і зараз почуваюся чудово. Бажання їсти поступово зменшується, а об'єми зникають. Дякую лікарю Леніку Р.Г. за професіоналізм!
 
Еміле Повідомлення # 5
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 0
Статус: Offline
Встановила балон кілька місяців тому, і результат мене порадував. Харчуюся подрібненою їжею, але почуваюся чудово. Рекомендую цю процедуру і лікаря Леніка Р.Г.!
 
Алія Повідомлення # 6
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
І я хочу поділитися своїм досвідом встановлення внутрішньошлункового балона. Процедуру проводив лікар Ленік Руслан Григорович, і результат мене вразив - мінус 15 кг за 2 місяці! Тепер я можу їсти, що хочу, і все ж втрачаю вагу. Дуже задоволений результатом, рекомендую!
 
Ребекка Повідомлення # 7
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 111
Репутація: 0
Статус: Offline
Минуло кілька місяців після встановлення балона, і я помітила значне зниження ваги. На початку було трохи важко через мізерні порції їжі, але зараз вже не відчуваю балон, і можу їсти нормальними порціями. Встановлення балона повністю виправдало мої очікування, дякую лікарю Леніку Р.Г. за його роботу!
 
Габріела Повідомлення # 8
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Репутація: 0
Статус: Offline
І мені встановили балон, почуваюся чудово. Харчуюся подрібненою їжею, але голоду не відчуваю. Задоволена результатом і рекомендую!
 
Гафі Повідомлення # 9
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 73
Репутація: 0
Статус: Offline
Поділюся і я своїм досвідом - встановили балон у лікаря Леніка Р.Г., і результат перевершив очікування. Не відчуваю дискомфорту, їм малими порціями і вже помітно знизилася вага. Дуже задоволена і рекомендую цього лікаря!
 
Кат Повідомлення # 10
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 92
Репутація: 0
Статус: Offline
Скинула вже 10 кг після встановлення балона у Леніка Р.Г. Задоволена не тільки результатом на вагах, а й тим, що змогла вдягнути одяг, який давно не могла. Рекомендую всім, хто думає про схуднення!
 
Зорельота Повідомлення # 11
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт усім! Можете поділитися контактним номером лікаря Леніка Руслана Григоровича? І де він приймає?
 
Алія Повідомлення # 12
одеський форум
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 77
Репутація: 0
Статус: Offline
Ось номер телефону Леніка Руслана Григоровича: +380951642976. Звертайтеся, не пошкодуєте. Приймає на Валиховський провулок 3, перше хірургічне відділення та вул. Малиновського 61, МКЛ № 10, відділення ендоскопії та малоінвазивної хірургії.
 
Анека Повідомлення # 13
одеський форум
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Репутація: 0
Статус: Offline
Дякую всім за корисні відгуки та інформацію!
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: